Masz 25 minut na zmianę trybu życia.

Masz 25 minut na zmianę trybu życia. Codziennie to samo. Budzisz się, nastawiasz ekspres do kawy, śniadanie jesz lub nie, wychodzisz.

Wsiadasz do samochodu, dojeżdżasz do pracy. Włączasz laptopa, czeka na Ciebie sterta dokumentów, telefon co chwile dzwoni … Po pracy odbierasz dzieci z przedszkola/szkoły, prace przynosisz do domu, jest godzina 20.00, dla relaksu kilka kwadransów przed telewizorem, potem już tylko przygotowujesz się do pracy, idziesz spać…

Portal geekweek.pl informuje, że ,, ludzie, którzy siedzą ponad 11 godzin dziennie mają o 40% większe ryzyko tego, że umrą w ciągu najbliższych trzech lat od tych, którzy siedzą mniej niż 4 godziny na dobę.”

Podczas rozmowy ze znajomymi zazdrościsz, że chodzą na siłownie, na fitness, że są „fit”. No tak, ale oni mają właśnie ten cenny czas, a my nie! Praca dom, dom praca, codzienne obowiązki i brak czasu dla siebie powodują, że stajemy się bezbarwni, zmęczeni życiem. Koniecznie chcemy coś zmienić, ale za bardzo nie ma jak – przecież harmonogram dnia jest tak bardzo napięty.

Trening Smart Gym

W dzisiejszym rozpędzonym świecie, gdzie brak czasu na zaspokojenie podstawowych potrzeb życiowych staje się dużym problemem, pojawia się chyba najciekawsza moda XXI wieku na zdrowy tryb życia, trening SMART GYM!
Dlaczego masz 25 minut na zmianę trybu życia?

SMART GYM to innowacja, trening z użyciem elektrostymulacji, oparta na precyzyjnie wyselekcjonowanych ćwiczeniach prowadzonych przez Trenera Personalnego. Trening trwa tylko 25 minut, jest on równoznaczny z przeprowadzoną 90 minutową sesją na siłowni! Oferta SMART GYM to treningi mobilne, trening można przeprowadzić w domu klienta lub w dowolnej wskazanej lokalizacji, brak czasu dla Ciebie nabierze zupełnie innego znaczenia.

Potwierdzeniem skuteczności treningu EMS są badania przeprowadzone przez Uniwersytet w Bayreuth:

  • wzrost wytrzymałości i wydolności nastąpił u 71% badanych,
  • na ból pleców przed ćwiczeniami narzekało ok. 40% badanych, po tylko 9%
  • wzrost mocy maksymalnej o 30%, już po 4 tygodniach treningów.

Dom, świerze powietrz – bezprzewodowy i mobilny Smart Gym!

Możesz ćwiczyć w domu, w parku, gdziekolwiek tylko będziesz chciał/a. Nie musisz się już przejmować, że masz za mało czasu. Dzięki bezprzewodowej metodzie treningowej jesteś w stanie wykonać kompletny trening w biurze, domu, parku, ogrodzie, na plaży… i to wszystko w 25 minut z trenerem personalnym. Nie trzeba trenować pół dnia, żeby pojawiły się jakiekolwiek efekty, trening SMART GYM daje pierwsze rezultaty po 4 sesjach 25 minutowych.
Dobrze zaplanowany i rzetelnie wykonany trening SMART GYM daje 100% satysfakcji. Z nami nie ma miejsca na nudę.

OD DZISIAJ WYRZUCAMY ZE SWOJEGO SŁOWNIKA: „ NIE MAM CZASU” , „ NIE CHCE MI SIĘ”, „ NIE DAM RADY”, TERAZ POTRZEBA TAK NIEWIELE BY OSIĄGNĄĆ SWOJE WYMARZONE CELE… Pamiętaj Masz 25 minut na zmianę trybu życia…