Ceny – trening EMS vs SIŁOWNIA

W ostatnim artykule opisałem badania (link tutaj), które jasno pokazały, że trening EMS może z całą pewnością być alternatywą dla konwencjonalnego treningu. Przyjrzyj się zatem, jak wygląda kwestia ceny za poszczególne treningi personalne.

Co wybierasz?

Na początku zadaj sobie pytanie – ile jesteś w stanie zapłacić, żeby wyglądać atrakcyjnie, pozbyć się bólów pleców oraz mieć piękne, jędrne ciało? Być może wydajesz nawet kilkaset złotych miesięcznie na kolacje w restauracji, SPA czy markowe ubrania oraz kosmetyki. A może zamiast tego warto byłoby przeznaczyć te pieniądze na swoje zdrowie i kondycję? To w końcu bezcenne i zostaje z Tobą na dłużej, niż nowy zegarek…
W dzisiejszym rozpędzonym świecie zapewne zwracasz tak samo mocno uwagę na cenę, jak i czas wykonania usługi, biorąc do serca starą maksymę „czas to pieniądz”. Z tego względu wiele osób wybiera treningi personalne, które są gwarancją wymarzonych efektów w krótkim czasie i za rozsądną cenę. Może do nich dołączysz?

Alternatywa, która się opłaca

Klasyczny trening personalny na siłowni w Trójmieście kosztuje średnio 120 zł z karnetem. Dodatkowo oczywiście trzeba do klubu dojechać, a potem wrócić do domu, co razem daje około 2 godzin (trening trwa 60 lub 90 minut). Wiele osób nie może sobie pozwolić na przeznaczanie dziennie tyle czasu na treningi, więc w nieskończoność odkładają swoje plany pracy nad własną sylwetką. Jednak jest na to sposób!

Rozwiązaniem tej sytuacji jest trening EMS, czyli elektrostymulacja mięśniowa. Trening EMS okaże się idealny dla osób, które tego czasu nie mają, oczekują szybkich efektów bądź też borykają się z kontuzjami (trening EMS nie obciąża stawów).

Jak wyglądają koszty? Cena treningu EMS w SMARTGYM to około 125 zł za trening. Trener przyjeżdża na miejsce z całym sprzętem, a elektrostymulacja trwa tylko 25 minut.

Jak więc widzisz, bardziej opłaca się wybrać trening EMS. Cena jest bardzo zbliżona, a efekty uzyskasz w nieporównywalnie krótszym czasie – i to bez wysiłku!

Nie czekaj, zadzwoń już dziś i umów się na pokazowy trening EMS tel. 509 910 102.