Czym jest EMS?

Poznaj doskonałą alternatywę dla konwencjonalnego treningu.

Trening XXI wieku w zaledwie 25 min.

Trening EMS w dzisiejszych czasach to rewelacyjna alternatywa dla konwencjonalnego treningu, a dlaczego?

Zdecydowanie jedna z największych zalet treningu EMS jest jego czas trwania, w zaledwie 25 min. treningu jesteśmy w stanie pobudzić 150 razy więcej skurczów mięśni niż podczas tradycyjnego treningu i pozwala spalić nawet 1200 kcal, co za tym idzie, trzy razy szybciej tracimy wagę.

Brak ryzyka kontuzji oraz dobór prostych ćwiczeń sprawia, że poczujesz pełny komfort podczas każdej sesji treningowej. Do treningu EMS nie potrzebujemy skomplikowanych planów treningowych, a to wszystko dzięki zaangażowaniu aż 8 grup mięśniowych oraz pobudzeniu do pracy tzw. „core muscles”, które są odpowiedzialne za szereg czynników kształtujących i stabilizujących naszą sylwetkę. Naszym priorytetem są Twoje wyniki oraz bezpieczeństwo, dlatego każdy trening wykonywany jest pod okiem certyfikowanego trenera EMS, który zadba o prawidłowy przebieg treningu, jak i o cały zaplanowany cykl Twoich zmian.

Idealny dla kobiet po porodzie

Trening EMS wykonywany po porodzie niezwykle skutecznie pozwala młodym mamom powrócić do dawnej formy.

Trening EMS w odpowiedni sposób stymuluje układ krwionośny, limfatyczny oraz doskonale ujędrnia skórę. W przypadku rozstępów mięśni brzucha elektrostymulacja jest najbezpieczniejszą formą, doświadczony trener SmartGym dobierze odpowiednie ćwiczenia dzięki czemu w sposób bezpieczny wzmocni osłabione mięśnie brzucha nie powiększając przy tym rozejścia mięśni brzucha.

Kolejnym pozytywnym aspektem jest fakt, iż trening EMS oprócz tego że modeluje sylwetkę, to wzmacnia mięśnie dna miednicy, dzięki czemu zapobiegamy obniżeniu się narządów rodnych i problem z nietrzymaniem moczu już Ciebie nie będzie dotyczył.

Trening EMS dla kobiet to idealne rozwiązanie, aby powrócić do dobrej formy ponieważ pobudza wszystkie mięśnie do pracy i w szybki sposób modeluje sylwetkę.

Doświadczenie w treningu EMS

Przez 5 lat SmartGym ma za sobą tysiące wykonanych treningów. Jako najdłużej działające studio treningu EMS wiemy, jak najskuteczniej wykonywać trening z użyciem elektrostymulacji.

Każdy z nas jest inny, z każdym mieliśmy różne wyzwania, ale po tylu latach doświadczenia wiemy doskonale, jak radzić sobie w każdej ciężkiej sytuacji, aby efekty były takie, jak chcesz. Doświadczona kadra trenerów EMS SmartGym już o to zadba!

Trening EMS – zaufaj doświadczeniu!

Skorzystaj z treningu XXI wieku…