Większa suma dzięki dwóm składnikom

EMS Cardio to 2w1 pełne korzyści.

Więcej niż EMS, więcej niż cardio

EMS Cardio to symbioza dwóch innych treningów – naszego flagowego treningu personalnego EMS (Electrical Muscle Stimulation) oraz popularnego treningu cardio, który jest istnym „wytapiaczem” tkanki tłuszczowej i wspomaga pracę serca. EMS Cardio zatem poprawia ogólną kondycję, sylwetkę i zdrowie przy maksymalnej oszczędności czasu – taki trening trwa zaledwie 25 minut.

Dlaczego warto postawić na trening EMS Cardio w SmartGym?

Poprawiasz pracę swojego serca, dzięki czemu Twój organizm jest lepiej dotleniony.

Po prostu czujesz się lepiej – zarówno psychicznie, jak i fizycznie.

Zmniejszasz ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia.

Zwiększasz efektywność przemian metabolicznych w Twoim organizmie.

Czy trening EMS Cardio jest dla mnie?

Oczywiście! EMS Cardio jest perfekcyjnym rozwiązaniem treningowym praktycznie dla każdego – bez względu na wiek, możliwości czy efekty, jakie chce osiągnąć. Jednak największe korzyści z treningu EMS Cardio zobaczą osoby odchudzające się, ponieważ w trakcie 25-minutowego wysiłku organizm pobiera bardzo dużo energii ze zgromadzonych zapasów tłuszczu.

Liczy się odpowiednie podejście

Aby trening EMS był maksymalnie efektywny, musi być prowadzony przez profesjonalnych trenerów obeznanych w treningach z elektrostymulacją mięśniową. Bardzo ważny jest również fachowy sprzęt, który można dostosować do każdego ćwiczącego – to jedna z kluczowych kwestii w treningu EMS, ponieważ obejmuje nie tylko efektywność, ale także bezpieczeństwo. Odrzuć amatorów, wybierz specjalistów – takich, jak w SmartGym z Trójmiasta!

Poznaj i pokonaj samego siebie

Wybierz trening, który przeniesie realne rezultaty. Zapraszamy wszystkich z Trójmiasta – nieważne, czy mieszkasz w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od zmiany swojego życia na lepsze. Przekonaj się o sile treningu EMS Cardio. Przyjdź do nas już dziś!

EMS+Cardio = wymarzone efekty

Wartość dodatnia dla Twojego ciała i ducha