Trening EMS dla każdego

Sprawdź, dlaczego pokochasz go od razu.

Trening EMS w Trójmieście, którego potrzebowałeś

Trening EMS (Electrical Muscle Stimulation) – to rewolucyjny sposób na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym zminimalizowaniu wysiłku fizycznego. Polega na intensywnym pobudzaniu mięśni szkieletowych – w jaki sposób? Służą do tego impulsy prądu stałego i zmiennego o różnorodnej częstotliwości.

Dlaczego warto postawić na nasz trening pod napięciem z Sopotu?

Pomaga realnie schudnąć, ponieważ w trakcie treningu pracują wszystkie główne partie mięśniowe. Żegnaj, tłuszczu!

Usprawnia przemianę materii, bo tłuszcz spala się nawet do 2 dni od zakończenia treningu. Twój metabolizm jest więc w normie.

Trwa tyle, co odcinek Twojego ulubionego serialu. Zastąp 25 minut przed telewizorem 25 minutowym treningiem EMS, a będzie to najlepsza zamiana w Twoim życiu!

Nie daje możliwości wymówek. Nie jest czasochłonny ani męczący, a do tego możesz go wybrać niezależnie od wieku czy kondycji fizycznej. Przekonaj się!

Jakie efekty przynosi elektrostymulacja mięśniowa?

  • Podnosi ogólną sprawność mięśni, wzmacnia je i usprawnia ich funkcje.
  • Poprawia kondycję fizyczną w każdym wieku.
  • Zwiększa ukrwienie organizmu oraz uczy prawidłowego oddychania.
  • Modeluje sylwetkę – znacznie polepsza jej wygląd.
  • Pozbywa się cellulitu i redukuje tkankę tłuszczową.

Wszystko w jednym zabiegu

Już nie musisz rozkładać czasu pomiędzy ćwiczenia na odchudzanie, ćwiczenia na kształtowanie sylwetki czy zabiegi estetyczne poprawiające wygląd skóry. Wszystko to odnajdziesz w elektrostymulacji mięśniowej. Oszczędzasz czas, pieniądze i energię, którą możesz spożytkować w inny, ciekawy sposób!

Od teraz nie masz już żadnych wymówek

Wybierz najbardziej efektywny trening pod napięciem w Trójmieście – nieważne, czy mieszkasz w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie. Tylko jedna decyzja dzieli Cię od zmiany swojego życia na lepsze. Nieprawdopodobne? A jednak prawdziwe! Przekonaj się o mocy elektrostymulacji mięśniowej.

Zamień telewizję na elektrostymulację

Będziesz zaskoczony efektami!