Q?

JAK SZYBKO ZAUWAŻĘ EFEKTY?

A.

Pierwsze efekty treningu SMART GYM są widoczne po 4 sesjach 25 minutowych. Badania w Niemczech dowiodły że po 4 treningach siła maksymalna ćwiczących wzrosła o 17%, poziom wytrzymałości po 12 sesjach wzrósł o 108%, a po 4 tygodniach regularnych treningów zanotowano 30% wzrost mocy.

Q?

CZY TRENING EMS POMAGA W REDUKCJI CELLULITU?

A.

Zdecydowanie TAK. Podczas treningu impuls dociera do głębszych partii mięśni dzięki czemu zwiększa się ukrwienie tkanki mięśniowej i łącznej co zapewnia jędrną i gładką skórę oraz działa antycellulitowo.

Q?

CZY TRENING MOŻNA PRZEPROWADZIĆ NA ZEWNĄTRZ, CZY TYLKO W POMIESZCZENIU?

A.

Dzięki bezprzewodowej technologii urządzenia EMS którą posiada SMART GYM, jesteśmy w stanie ćwiczyć nie tylko w domu, ale również w parku, lesie, ogrodzie, na plaży.…

Q?

CO DAJE TRENER PERSONALNY?

A.

Trener personalny SMART GYM zadba o odpowiedni plan treningowy, poprawną technikę wykonywania ćwiczeń, oraz dopasuje intensywność stymulacji mięśni z urządzenia EMS pod konkretne ćwiczenia. Trener SMART GYM posiada specjalny certyfikat TRENERA EMS.

Q?

CO MAM ZABRAĆ NA TRENING?

A.

Buty sportowe, ręcznik, wodę do picia, uśmiech i dobre nastawienie ☺

Q?

CZY STROJE ZAPEWNIAJĄ HIGIENĘ?

A.

TAK. Pod stroje ubieramy specjalnie dedykowaną bieliznę termo aktywną a sam strój jest dezynfekowany po każdym treningu a później prany.

Q?

CZY ELEKTOROSTYMULACJA MIĘŚNI BOLI?

A.

NIE. Impuls jest odpowiednio dostosowany do możliwości ćwiczącego aby odczuwał pełen komfort podczas treningu EMS. Impulsy są w 100% bezpieczne dla człowieka.