Relaks i pełna regeneracja?

Jak najbardziej! Joga i SPA to wspaniałe połączenie…

Chwila dla siebie

Mamy dla Was wyjątkową propozycję, zajęcia Jogi + dwugodzinne wejście na strefę SPA w Sofitel Grand Sopot. Wspaniałe połączenie prawda?

Zamień nieustający pośpiech i stres na spokój

Wyciszenie się to bardzo ważny aspekt dla każdego z nas! Atmosfera jaką zapewnimy podczas zajęć Jogi pozwoli Wam się zrelaksować, ale i wzmocnić swoje ciało. Nasze instruktorki, Marta Majewska oraz Karolina Dziengo zadbają o prawidłowe wykonywanie ćwiczeń ale i Wasz komfort podczas zajęć.

Odrobina wytchnienia dla duszy i ciała

Strefa SPA zaś zapewni Wam swobodę, chwilę dla siebie i pełną regenerację.

Nikt nie zadba o Was lepiej niż Wy sami, ale pod okiem naszych trenerów możecie liczyć na niesamowite efekty. Zaufaj nam!

Fantastyczne efekty zapewnią nasi instruktorzy:

Marta Majewska:

Instruktorka jogi dynamicznej. Swoja przygodę z joga zaczęła w 2007 roku wraz z Ashtanga. Praktykowała w Indiach i Berlinie. W 2015 roku ukończyła kurs instruktorski Vinyasa Yogi. Joga to dla niej: radość, oddech, siła i wolność.

Karolina Dziengo:

Przez wiele lat profesjonalnie związana była ze światem szermierki. Jej sportowy duch wykształcił się w Gdańskiej Szkole Floretu. Jednak od wielu lat oddaje się praktyce jogi. Ukończyła liczne warsztaty, kursy i dalej z zaangażowaniem rozwija swoje umiejętności. Na jogowej macie buduje i tworzy. Poprzez praktykę szuka harmonii ciała i umysłu.

„Moje zajęcia mają różnorodny charakter, w energicznej vinyasie każdy znajdzie swoją przestrzeń do rozwoju. Serdecznie zapraszam na matę i wspólne zajęcia!”

Złap odrobinę oddechu

Chwila odprężenia Ci się najzwyczajniej należy!