Michał Kordowski


Michał Kordowski

 

Szukasz trenera personalnego z Trójmiasta, dzięki któremu zmienisz swoje nastawienie do ćwiczeń?

Cieszę się, że udało Ci się mnie znaleźć! Nazywam się Michał Kordowski i od kilku lat zajmuję się treningiem personalnym. Jestem również założycielem SMARTGYM, na stronie którego obecnie się znajdujesz.

Swoją przygodę z kształtowaniem sylwetki rozpocząłem 5 lat temu. Wówczas zostałem absolwentem AWFiS, a wiedzę, którą stamtąd wyniosłem, od razu zamieniłem w doświadczenie. Dziś jestem także certyfikowanym trenerem EMS oraz licencjonowanym trenerem Pomorskiego Stowarzyszenia Trenerów Osobistych..

Moje motto : trening + dieta + systematyczność = sukces

Sprawię, że powyższe działanie stanie się częścią także Twojego życia. Jeśli twierdzisz, że nie dasz rady, pokażę Ci, jak bardzo się mylisz. Rozumiem, że motywacja napędzana wyłącznie własnymi słowami lub myślami nie dla każdego jest łatwa. Od tego masz mnie, swojego trenera osobistego – nie pozwolę Ci poddać się słabościom!

Zasługujesz na indywidualne podejście, bo jesteś jedyny i wyjątkowy

Choć nie wiadomo jak bardzo byś się starał, nie znajdziesz idealnej recepty na odchudzanie, ponieważ takowej nie ma. Podczas treningu ze mną możesz za to liczyć na indywidualne podejście – ponieważ masz wyjątkowe ciało, o które trzeba zadbać w równie wyjątkowy sposób. Zapewnię Ci swój mentoring i będę Cię wspierał na każdym etapie Twojej metamorfozy. Pamiętaj: nie jesteś sam w swoim postanowieniu. Zawsze możesz na mnie liczyć!

Zaufaj mojemu doświadczeniu – Twój trener personalny z Trójmiasta

Jako trener osobisty pomagający osobom z Gdańska, Gdyni, Sopotu, jak i całego Trójmiasta, poprowadzę Cię przez cały proces zmiany Twojej sylwetki. Zobaczysz, jak szybko ta zmiana przełoży się na jakość Twojego życia. Dzięki niej odzyskasz uśmiech, pokochasz ludzi i staniesz się znowu szczęśliwym człowiekiem. Żadne przeszkody nie bedą Ci straszne, skoro pokonałeś już największą – brak pewności siebie.

Wierzę w Ciebie!
Michał Kordowski