Specjaliści od treningu personalnego z Trójmiasta

Przekonaj się, że razem możemy więcej.

Witaj w SmartGym! Miło Cię widzieć.

Nazywam się Michał Kordowski i od kilku lat zajmuję się treningiem personalnym. Jestem założycielem SmartGym, na stronie którego się teraz znajdujesz. Swoją przygodę z kształtowaniem sylwetki rozpocząłem 5 lat temu. Wówczas zostałem absolwentem AWFiS, a wiedzę, którą stamtąd wyniosłem, od razu zamieniłem w doświadczenie. Jestem także certyfikowanym trenerem EMS oraz licencjonowanym trenerem Pomorskiego Stowarzyszenia Trenerów Osobistych.

Dziś SmartGym tworzę nie tylko ja, ale także moi podopieczni, którzy obdarzyli mnie zaufaniem i dali pod opiekę swoją najcenniejszą rzecz – zdrowie. Każdego dnia udowadniają mi, że moja praca ma sens. Dziękuję!

Wszystko, co najlepsze dla Twojego ciała i ducha

Oferujemy treningi personalne z użyciem elektrostymulacji mięśniowej EMS (Electrical Muscle Stimulation) – metody, która przy minimalnym wysiłku pozwala uzyskać maksymalne efekty w krótkim czasie. Aby zwiększyć poziom komfortu, a tym samym – rezultaty Twojej pracy, treningi prowadzimy w luksusowym Grand Spa należącym do 5-gwiazdkowego hotelu Sofitel Grand Sopot. Wybierając Smart Gym, wybierasz profesjonalistów z wiedzą teoretyczną i praktyczną – posiadamy najdłuższe doświadczenie w stosowaniu tej metody treningowej w Trójmieście. Dzięki holistycznemu podejściu – łączeniu ciała i ducha – wierzymy, że nasi podopieczni mogą cieszyć się zdrowiem i doskonałym samopoczuciem jeszcze dłużej.

Nasze motto brzmi: „Trening + dieta + systematyczność = sukces”. Od dzisiaj staje się także Twoim przesłaniem!

Gotowy na przygodę życia?

Skontaktuj się z nami