Profesjonalny trener osobisty z Sopotu

Przekonaj się, że razem możemy więcej.

Witaj w SmartGym! Miło Cię widzieć.

Nazywam się Michał Kordowski i od kilku lat jestem profesjonalnym trenerem personalnym z Gdyni i Sopotu. Jestem również założycielem SmartGym, na którego stronie się teraz znajdujesz. Swoją przygodę z kształtowaniem sylwetki rozpocząłem 5 lat temu. Wówczas zostałem absolwentem AWFiS, a wiedzę, którą stamtąd wyniosłem, od razu zamieniłem w doświadczenie. Jestem także certyfikowanym trenerem EMS oraz licencjonowanym trenerem Pomorskiego Stowarzyszenia Trenerów Osobistych. Uważam, że odpowiednie wykształcenie do zawodu trenera personalnego to podstawa.

Dziś SmartGym tworzę nie tylko ja, ale także moi podopieczni, którzy obdarzyli mnie zaufaniem i dali pod opiekę swoją najcenniejszą rzecz – zdrowie. Każdego dnia udowadniają mi, że moja praca ma sens. Dzięki temu bycie trenerem osobistym w Gdańsku i Gdyni staje się nie tylko pracą, ale także prawdziwą pasją. Dziękuję!

Wszystko, co najlepsze dla Twojego ciała i ducha

Jako osobisty trener z Gdyni oferuję treningi personalne z użyciem elektrostymulacji mięśniowej EMS (Electrical Muscle Stimulation). To metoda, która przy minimalnym wysiłku pozwala uzyskać maksymalne efekty w krótkim czasie. Aby zwiększyć poziom komfortu, a tym samym – rezultaty Twojej pracy, treningi prowadzę w luksusowym Grand Spa należącym do 5-gwiazdkowego hotelu Sofitel Grand Sopot. Tam możesz również skorzystać z w pełni wyposażonego, ekskluzywnego SPA. Wybierając Smart Gym, wybierasz profesjonalizm połączony z wiedzą teoretyczną i praktyczną – posiadam najdłuższe doświadczenie w stosowaniu tej metody treningowej z wszystkich osobistych trenerów w Trójmieście. Dzięki holistycznemu podejściu – łączeniu ciała i ducha – wierzę, że moi podopieczni mogą cieszyć się zdrowiem i doskonałym samopoczuciem jeszcze dłużej.

Moje motto brzmi: „Trening + dieta + systematyczność = sukces”. Od dzisiaj staje się także Twoim przesłaniem!

Gotowy na przygodę życia?

Skontaktuj się z nami