To początek fascynującej przygody

Zobacz, jak będzie przebiegać!

Współpracuj z najlepszymi!

W SmartGym wierzymy, że razem możemy więcej. Dzięki naszej wiedzy na temat prawidłowego kształtowania sylwetki i odżywiania, którą połączyliśmy z wieloletnią praktyką trenerską, możesz liczyć na efektywną współpracę. Do swoich obowiązków podchodzimy profesjonalnie – z pełną uwagą i skupieniem, precyzją w każdym ruchu i otwartym umysłem na nowe pomysły.

Zobacz, jak wyglądają etapy naszej przyszłej współpracy. Chcemy, byś miał świadomość każdego działania, które będziemy w jej ramach wykonywać. Twoja wiedza jest bardzo pomocna w osiągnięciu założonych rezultatów. Wchodzisz w to?

Krok 1: poznanie

Na początku trener personalny przeprowadzi z Tobą wstępny wywiad, który ma na celu przede wszystkim określenie Twoich celów i oczekiwań, a także poznanie Twoich doświadczeń związanych z aktywnością fizyczną. W tym celu wypełniasz specjalnie przygotowany formularz.

Krok 2: badania

Aby uzyskać precyzyjne dane dotyczące ilości Twojej masy mięśniowej, tłuszczowej, wody w organizmie oraz wielu innych parametrów, przeprowadzimy profesjonalne badania przy użyciu maszyny do analizy składu ciała. W ten sposób będziemy mogli opracować indywidualny plan treningowy EMS.

Krok 3: do dzieła!

Wywiad i badania zrobione, a harmonogram wybranych treningów gotowy? Nie pozostaje Ci zatem nic innego, jak zacząć ćwiczenia! Pod okiem swojego trenera osobistego będziesz realizował marzenia o perfekcyjnej sylwetce. Z pewnością Ci się uda!

Jutro zaczyna się dziś!

Zacznij metamorfozę swojej sylwetki już dziś, a szybciej będziesz się nią cieszyć. Zapisz się na indywidualny trening i rozpocznij przygodę życia. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!

Tylko jeden telefon dzieli Cię od nowej sylwetki

Wybierz do nas numer już teraz!