Zmęczyłeś się? Odpocznij

W naszej strefie SPA zrelaksujesz się zupełnie za darmo.

Raj na ziemi istnieje

Pragniesz zrelaksować się po intensywnym treningu? Od teraz zapomnij o leżeniu na kanapie. Specjalnie dla Ciebie, w cenie karnetu, przygotowaliśmy możliwość skorzystania ze strefy Grand SPA z basenem i saunami, która znajduje się w 5-gwiazdkowym hotelu Sofitel Grand Sopot.

Dlaczego warto skorzystać ze strefy Grand SPA?

Wszelkie zmęczenie i smutki odejdą w zapomnienie – wystarczy tylko jeden zabieg.

Dopieścisz zmysły i poczujesz się jak nowonarodzony. Zadbają o to najlepsi specjaliści od masażów i innych zabiegów.

Zaraz po treningu będziesz mógł się udać się na odnowę biologiczną, która jest równie istotna.

Od razu zauważysz poprawę wyglądu zewnętrznego.

Spektrum możliwości

Grand Spa zostało stworzone jako reinterpretacja filozofii wellness łącząca światowe tradycje z najnowszymi odkryciami kosmetologii. To miejsce, które urzeka jakością, gwarantując wypoczynek rodem ze snu. Poczujesz się tu dokładnie tak jak powinieneś się czuć w takich miejscach.

Luksus w pełnym tego słowa znaczeniu

Grand SPA oferuje wybór wyjątkowych i efektownych, zdrowotnych oraz upiększających zabiegów, które znacznie poprawią Twoje samopoczucie. Filozofia Cinq Mondes Spa łączy francuskie wyrafinowanie z inspiracją zaczerpniętą z najlepszych światowych tradycji. Do tego dostaniesz w prezencie Valmont – luksusową linię szwajcarskich kosmetyków z ekskluzywną formułą przeciw starzeniu.

Pozwól sobie na odrobinę komfortu

Po prostu się odpręż i przenieś do świata pełnego błogiego relaksu… To wszystko czeka na Ciebie w strefie SPA hotelu Sofitel Grand Sopot. Będziesz zachwycony nową wersją siebie!

Relaks Ci się należy

Zakosztuj go w najlepszej wersji!