Zdrowy styl życia to przede wszystkim sposób na to, by poprawić swoją formę fizyczną i pozostać w dobrym zdrowiu przez długi czas. Ćwiczyć można na wiele sposobów. Ważne, by aktywność sprawiała przyjemność.

Najlepsze efekty ćwiczeń możesz osiągnąć we współpracy z trenerem osobistym w miejscach takich jak siłownia. Dlaczego satysfakcję można osiągnąć z takich treningów?

Przede wszystkim dlatego, że trener osobisty jest w stanie odpowiednio ułożyć dla Ciebie cel treningowy i przeprowadzić analizę składu ciała a następnie każdy trening. Dzięki temu jest w stanie monitorować Twoje postępy oraz motywować Cię do działania. Pod okiem trenera personalnego osiągniesz lepsze efekty w bezpieczny sposób tak, żebyś realizował swoją wymarzoną formę treningu.

Podczas każdego treningu poprawność wykonywania ćwiczeń to podstawa!

Podczas pierwszych treningów nie jest najważniejsza ich intensywność. Podstawą treningów personalnych jest natomiast poprawna technika wykonywania ćwiczeń. Zachowanie odpowiedniej postawy nie tylko zwiększa efektywność treningu, ale przede wszystkim jego bezpieczeństwo zajęć personalnych.

Trening fitness Gdynia- warunki bezpieczeństwa

Wykonywanie ćwiczeń samodzielnie, szczególnie na początku treningowej przygody, może przysporzyć trudności. Początkującej osobie trudno samodzielnie ułożyć sobie trening o odpowiedniej intensywności. Łatwo się zniechęcić do treningów przez zbyt ciężkie ćwiczenia, albo zaszkodzić sobie, wykonując je niepoprawnie. Osoba początkująca w świecie treningów, także fitness, często czuje się zagubiona i nie do końca wie, które ćwiczenia będą dla niej najlepsze. Wizyta w studio fitness wśród obcych osób może zniechęcić początkującego i zaprzepaścić jego cele w osiąganiu idealnej sylwetki, a jak wiadomo cele to podstawa działania i treningu.

Co może zmienić trening personalny w mieście Gdynia?

Sytuacja wygląda inaczej podczas ćwiczeń z trenerem osobistym. Jego zadaniem jest pomóc Ci w osiągnięciu celu, ale nie tylko. To właśnie trener, na podstawie analizy składu ciała, ustali dla Ciebie trening dopasowany do Twoich możliwości. Każdy trening personalny będzie więc efektywny. Ilość treningów również będzie dobrana do potrzeb.

Wykwalifikowany trener personalny — jakie cechy wyróżniają prawdziwego fachowca?

Trener, podobnie jak mechanik samochodowy zna się na autach, powinien wiedzieć, jakie procesy zachodzą w ludzkim ciele. Ważna jest też umiejętność przeprowadzania analizy składu ciała. Dzięki temu może dopasować odpowiednie ćwiczenia dla każdego, w tym również dla osób z wadami postawy czy dużą nadwagą podczas treningów personalnych.

Podejście do klienta to fundamentalna kwestia — miła atmosfera oraz umiejętność motywacji do ćwiczeń

Dobrego trenera wyróżnia także profesjonalne podejście do klienta. Trener osobisty powinien przede wszystkim motywować do praktykowania aktywności fizycznej. Bez takiej motywacji ćwiczący prędzej czy później straci chęć do działania i nie osiągnie efektu, o jakim marzy i trening nie będzie już przyjemnością.

Jak powinno być podczas treningów na siłowni?

Przyjemna atmosfera podczas sesji  z trenerem osobistym jest więc bardzo ważna. Trener personalny powinien również wiedzieć, w jaki sposób kontrolować efekty treningów.

Podobnie jest podczas treningów z osobami, które swoje pierwsze sportowe kroki mają już za sobą i wiedzą jak wygląda trening. W ich wypadku zajęcia z trenerem osobistym mają przede wszystkim aktywizować i zachęcać do dalszej pracy. Trener może również kontrolować efekty i pilnować planu treningów.

Trenuj z nami w Trójmieście!

W taki właśnie sposób działamy w Gdyni i okolicach Trójmiasta — zapraszamy na profesjonalne treningi personalne do naszego klubu. Sprawdź, jak trenujemy i pracuj z trenerem personalnym nad poprawą składu ciała! Masz szansę na idealną sylwetkę za pomocą treningów, które nie zastąpią ćwiczenia online!

Trener personalny dobrze wie, co to bezpieczne wykonywanie ćwiczeń

Właściwe podejście do klienta i znajomość procesów zachodzących w ludzkim ciele to konieczność w pracy trenerów personalnych. Najbardziej istotna jest jednak znajomość poprawnej techniki ćwiczeń, nie tylko tych skomplikowanych, ale również najprostszych. Sesje treningowe online nie zastąpią spotkania treningów fitness.

Powielanie nieprawidłowych schematów to prosta droga do urazów. Trener personalny wie, jak im zapobiegać. Prezentuje poprawną specyfikę poszczególnych ruchów i uczy podopiecznego, jak trenować bezpiecznie a doceni to wiele osób, które mają już kontuzje za sobą.

Najważniejsze korzyści, jakie wynikają z treningów z wykwalifikowanym trenerem personalnym:

  • bezpieczne treningi,
  • indywidualnie dopasowany plan treningowy,
  • motywacja do dalszych ćwiczeń,
  • poprawa składu ciała, rozwój mięśni i redukcja tkanki tłuszczowej,
  • satysfakcja z osiągniętego celu.

Czy każdy, może zostać trenerem i ćwiczyć? Co zrobić, by być trenerem personalnym?

Mogłoby się wydawać, że każdy, kto ma na to chęć, może zostać trenerem personalnym. Czy tak rzeczywiście jest? Prawda jest taka, że nie wystarczy jedynie potrafić wykonać nieco ćwiczeń i pokazywać je wychowankom. Zawód trenera personalnego to coś o wiele więcej. Taki zawód wymaga arsenału wiedzy i adekwatnych umiejętności, które będą przydatne w codziennym wspomaganiu osób chcących pracować nad swoją kondycję fizyczną. Jakie więc trzeba mieć predyspozycje i umiejętności, aby móc zostać trenerem?

Trenerzy- co muszą zrobić aby móc przeprowadzić trening?

Przede wszystkim należałoby zaznaczyć, że aby zostać trenerem nie trzeba mieć odpowiedniego wykształcenia, skończonych specjalnych studiów. Nie jest jednak tak, że trenerem może zostać każdy, kto tylko ma taką chęć. Należy bowiem ukończyć specjalny kurs. Chętny na zostanie trenerem, który zaczyna od zera uzyska na kursie wymaganą w zawodzie wiedzę, zarówno sportową, jak i wiadomości o tym, jak należy pracować z klientami, jak podchodzić do treningów personalnych.

Czy trenerzy skupiają się wyłącznie na wykonywaniu treningów personalnych? Treningi to nie wszystko. Wymagana jest także znajomość zagadnień z zakresu dietetyki. Dzięki temu możliwe jest doradzanie klientom w kwestiach sposobu odżywiania. Trenerzy potrafią podpowiedzieć im, w jaki sposób dbać o swoją sylwetkę, co jeść, aby łatwiej zrzucić zbędne kilogramy. Treningi z trenerem to bowiem nie wszystko. Cały proces pracy nad sylwetką obejmuje kilka faz, a jedną z ważniejszych kwestii w tym procesie jest właściwy sposób odżywiania się. Dlatego też każda osoba, która pragnie wykonywać ten zawód, powinna w jakimś stopniu interesować się dietetyką, zdrowym odżywianiem się, sportem, treningami. To pomaga w pracy z klientami a zwłaszcza w wykonywaniu treningów personalnych a każdy trening powinien być w stu procentach profesjonalny.

Trener osobisty Gdynia

Korzystanie z usług trenerów osobistych to bardzo dobry sposób na efektywną poprawę swojej figury, samopoczucia i kondycji fizycznej. Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że ruch to zdrowie, dlatego codziennie stosujemy się do tej zasady – każdego dnia w pracy. Zachęcam naszych klientów do konsekwentnej i regularnej pracy nad sobą, swoim ciałem i kondycją, bo, jak mówi doskonale znane przysłowie, w zdrowym ciele zdrowy duch. Polecam na siłowni, ponieważ za pomocą treningów online nie uda się osiągnąć takich efektów jak za pomocą treningów stacjonarnie jako trening personalny.

Co daje trening personalny na siłowni?

Każda aktywność, czy to pod okiem trenera personalnego, czy ćwiczenia wykonywane samodzielnie w sposób bezpieczny, takie jak jazda na rowerze, rolkach czy taniec, wpływają pozytywnie nie tylko na ciało, ale również na psychikę. Aktywność fizyczna jako trening sprawia przyjemność. Po pewnym czasie trwania treningu, wraz ze zmęczeniem, pojawiają się osławione hormony szczęścia! Dlatego, dbając o swoje ciało, dbasz również o swój umysł.

Treningi personalne są świetną formą aktywności. To bezpieczne działania, bo cały czas pozostajesz pod opieką profesjonalisty. Nie zrobisz sobie krzywdy, bo zaprezentujemy Ci, jak wykonywać ćwiczenia. Pokażemy Ci każdy ruch i przez pełny trening będziemy Cię obserwować, poprawiać, jeśli popełnisz błąd, i radzić, jak wykonywać ćwiczenia jeszcze efektywniej, by pozbyć się tkanki tłuszczowej.

Trening Gdynia- dlaczego warto spróbować?

Masz dość treningów online? Chcesz spróbować swoich sił na siłowni i sprawdzić jak wygląda trening personalny pod okiem wykwalifikowanych osób? Sprawdzić jak wygląda profesjonalne studio fitness? Siłownia SmartGym to idealne miejsce na terenie Gdyni i także miasta Gdańsk. Zajęcia fitness online nie zastąpią prawdziwego treningu personalnego. Jeśli chcesz aby trener personalny pomógł Ci w budowaniu sylwetki, polecam SmartGym. Znajdziesz tam trenerów, którzy wykonują swój zawód z powołania.

Trening personalny Gdynia – sprawdź nas

Trener osobisty to ktoś, kogo można porównać do przewodnika na Twojej drodze do zdrowego stylu życia. Rolą trenera personalnego jest tak stworzyć Twój plan treningów, abyś osiągnął zamierzone rezultaty w odpowiednim czasie, w sposób bezpieczny i zdrowy.

Z nami osiągniesz wymarzony efekt szybciej niż się zorientujesz. Zadbamy o to, abyś dobrze czuł się w trakcie treningów personalnych. Jesteśmy profesjonalistami, wiemy co robić. Każdy z treningów przybliży Cię do wymarzonej sylwetki.

Trener personalny w Trójmieście — skorzystaj z naszych usług i osiągnij swój cel! Ćwicz z profesjonalistami

W SmartGym zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w treningu odgrywa profesjonalny opiekun treningów. Każdy trening powinien być bezpieczny i dostosowany do możliwości. Dlatego w naszej kadrze znajdziesz osoby doświadczone — ekspertów w swojej dziedzinie, którzy poprowadzą Cię do wymarzonych efektów. Dla nas liczy się zadowolenie klienta, ale przede wszystkim jego zdrowie i bezpieczeństwo podczas zajęć. Dlatego treningi personalne w naszym klubie odbywają się w przyjaznej atmosferze i z dbałością o poprawną technikę ćwiczeń. W mieście Gdynia siłownia jest idealnym miejscem aby przeprowadzić trening personalny. Masz idealną okazję, aby poznać świat fitness a trener personalny w tym pomoże i dobierze plany treningowe i każdy trening będzie przyjemnością.

Jeśli więc szukasz profesjonalnego trenera — jesteś w odpowiednim miejscu. Zapraszamy na treningi personalne do SmartGym. U nas każdy trener doskonale zna się na tym, co robi i pomoże Ci osiągnąć Twój cel. Takich rezultatów jak w naszym studio fitness z pomocą trenerów nie osiągniesz podczas treningów online!