Aktywność fizyczna to przede wszystkim sposób na to, by poprawić swoją kondycję, zgubić zbędne kilogramy i pozostać w dobrym zdrowiu przez długi czas. Ćwiczyć można na wiele sposobów. Ważne, by aktywność sprawiała przyjemność, a treningi były wykonywane regularnie.

Wizyta na siłowni to szansa na pobudzenie do pracy wszystkich mięśni — nawet tych, których na co dzień nie używamy. Jest to możliwe dzięki dostępowi do różnych maszyn i urządzeń.  Jednak bez wiedzy, jak ułożyć dobry plan treningowy, nie zdziałamy za dużo.

Najlepsze efekty możesz osiągnąć we współpracy z trenerem personalnym.

Tylko trener personalny potrafi prawidłowo ułożyć Twoją drogę treningową. Umieści w planie takie ćwiczenia, które zaangażują i wzmocnią odpowiednie mięśnie i pomogą Ci osiągnąć wymarzone rezultaty.

Poprawna technika wykonywania ćwiczeń to podstawa. Trener wytłumaczy Ci, jak trenować i będzie Ci pomagać utrzymać prawidłową pozycję przez cały trening

Początkujący często chcą widzieć efekty bardzo szybko. Dlatego sięgają po intensywne ćwiczenia, w wyniku czego szybko się zniechęcają. W niektórych przypadkach bywa to również drogą do kontuzji czy urazów spowodowanych nieprawidłowym wykonywaniem ćwiczeń. Nawet pozornie proste przysiady należy wykonywać w odpowiedni sposób. Ćwicząc samemu, nie mamy kontroli nad pozycją naszego ciała. Bez pomocy doświadczonej osoby łatwo nabyć złych nawyków. Dlatego trener personalny jest tak ważny.

Zachowanie odpowiedniej postawy  w trakcie treningu nie tylko zwiększa jego efektywność, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Zapobiega urazom i bólom wywołanym przez obciążanie stawów spowodowane nieprawidłowym ustawieniem czy przenoszeniem ciężaru ciała w zły sposób.

Trening personalny pod okiem wykwalifikowanej osoby to gwarancja bezpieczeństwa. Zadaniem trenera jest pomoc w osiągnięciu zaplanowanego celu, a  także dbanie o bezpieczeństwo ćwiczeń.

Trener personalny ułoży odpowiednio dopasowany do możliwości fizycznych plan treningowy. Każdy trening personalny będzie więc efektywny i przede wszystkim — maksymalnie bezpieczny. Możesz skonsultować z trenerem każdą wątpliwość oraz uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące treningu czy zdrowego stylu życia.

Jakie cechy powinien posiadać dobry trener personalny? Oto co jest w tym zawodzie szczególnie ważne

W SmartGym pracują wyłącznie wykwalifikowani trenerzy personalni. To eksperci, którzy poprowadzą Cię wprost do wymarzonego efektu. Trener doskonale zna procesy zachodzące w ludzkim ciele. Sprawia to, że ułożenie planu ćwiczeń dla każdej osoby, także dla kogoś z wadą postawy czy otyłością, nie jest problemem.

Profesjonalizm to również odpowiednie podejście do klienta – dbanie o przyjemną atmosferę, umiejętność motywacji i kontrola efektów

Na treningu powinna panować przyjazna i pełna zrozumienia atmosfera, która zachęca do pracy. Wtedy czujesz, że bez problemu możesz zmęczyć się obok trenera — nie będzie Cię oceniać, a jedynie pomoże i będzie dopingować.

Trener personalny ma również motywować do ćwiczeń i dalszego działania. Bez tego trudno wytrwać i osiągnąć swój cel. Trener powinien także wiedzieć, jak kontrolować efekty treningów i zmieniać ich intensywność w przypadku braku postępów.

Również ci, którzy początki mają dawno za sobą, mogą liczyć na pomoc trenerów. Trening personalny to doskonała motywacja do dalszego działania. Kontrola wyników również jest przydatna, szczególnie podczas przygotowywania się do zawodów.

Trenuj z nami! Trener personalny Puck

W taki właśnie sposób działamy w Pucku i okolicach Trójmiasta — zapraszamy na profesjonalne treningi personalne do naszego klubu. Przekonaj się, jak trenujemy i pracuj z nami nad poprawą swojego samopoczucia i wyglądu!

Trener personalny wie, jak prawidłowo i w bezpieczny sposób wykonywać ćwiczenia i potrafi nauczyć tego klienta

Profesjonalne podejście do klienta i znajomość procesów zachodzących w ludzkim ciele to istotne kwestie w pracy trenerów personalnych. Jednak najbardziej istotna jest znajomość poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń, nie tylko tych trudnych, ale również pozornie najłatwiejszych.

Powielanie złych schematów i zachowywanie nieodpowiedniej pozycji ciała podczas treningu to  droga do kontuzji. Trener personalny potrafi im zapobiegać, prezentuje prawidłową specyfikę poszczególnych ruchów i uczy podopiecznego, jak ćwiczyć bez ryzyka.

Trening personalny — najważniejsze korzyści, jakie wynikają z ćwiczeń z profesjonalistą:

  • bezpieczne treningi,
  • indywidualnie dopasowany plan treningowy,
  • motywacja do dalszych ćwiczeń,
  • poprawa składu ciała, rozwój mięśni i redukcja tkanki tłuszczowej,
  • satysfakcja z osiągniętego celu.

Trener osobisty Puck

Korzystanie z usług trenera osobistego to świetny sposób na poprawę wyglądu swojej sylwetki, a także samopoczucia i formy fizycznej. Jesteśmy całkowicie przekonani, że ruch to zdrowie, dlatego codziennie wcielamy w życie tę właśnie zasadę. Zachęcamy naszych podopiecznych do systematycznej pracy nad swoim ciałem, bo, jak mówi dobrze znane przysłowie, w zdrowym ciele zdrowy duch.

Ćwiczenia fizyczne, niezależnie od tego, czy dogląda ich trener osobisty, czy są wykonywane samodzielnie, na przykład jazda na rowerze, rolkach czy taniec, wpływają pozytywnie na umysł. Aktywność fizyczna sprawia przyjemność, a po pewnym czasie, wraz ze zmęczeniem, zaczynają pojawiać się hormony szczęścia. To znane zjawisko! Dlatego też, dbając o swoje ciało, dbasz również o swoją psychikę.

W trakcie treningu personalnego pozostajesz zawsze pod opieką profesjonalisty. To bezpieczna forma treningu. Możesz być pewny, że nie zrobisz sobie krzywdy, bo zademonstrujemy Ci, jak wykonywać ćwiczenia poprawnie. Zaprezentujemy Ci każdy ruch i przez cały trening będziemy Cię nadzorować, poprawiać, jeśli popełnisz błąd, i podpowiadać, jak wykonywać ćwiczenia jeszcze lepiej i bardziej efektywnie.

Trener personalny Puck – sposób na dobre samopoczucie i piękną sylwetkę

Trener osobisty to osoba, którą można określić jako przewodnika na Twojej drodze do zdrowego trybu życia. Nie ma w tym przesady. Rolą trenera personalnego jest tak przygotować  Twój plan treningów, abyś osiągnął zamierzone rezultaty we właściwym czasie i w sposób całkowicie zdrowy dla Ciebie.

Z nami osiągniesz wymarzony efekt szybciej niż się zorientujesz. Zadbamy o to, abyś dobrze czuł się w trakcie treningów. Jesteśmy profesjonalistami, wiemy co robić.

Trener personalny Puck — sprawdź, jak trenujemy, osiągnij z nami swój cel! Ćwicz z profesjonalistami

W SmartGym zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w treningu odgrywa profesjonalny trener. Dlatego w naszej kadrze znajdziesz prawdziwych ekspertów w swojej dziedzinie. Pomogą Ci osiągnąć oczekiwane rezultaty.

Dla nas liczy się zadowolenie klienta, ale przede wszystkim jego zdrowie i bezpieczeństwo podczas zajęćDlatego treningi personalne w naszym klubie odbywają się w przyjaznej atmosferze i z dbałością o poprawną technikę wykonywania ćwiczeń.

Jeśli więc szukasz profesjonalnego trenera — jesteś w odpowiednim miejscu. Zapraszamy  do SmartGym na zajęcia z trenerem personalnym. U nas każdy trener doskonale zna się na tym, co robi i pomoże Ci osiągnąć Twój cel.

Trener personalny Puck — zapraszamy!