Prawidłowo wykonany trening to sposób na poprawę formy fizycznej oraz pozostanie w dobrym zdrowiu na długo. Ważne, by aktywność sprawiała przyjemność i by była wykonywana regularnie. Dobre efekty daje połączenie treningu siłowego oraz cardio.

Najlepsze rezultaty osiągniesz we współpracy z trenerem personalnym. Dlaczego?

Ponieważ jedynie trener osobisty jest w stanie odpowiednio ułożyć Twoją ścieżkę treningową i dopasować ćwiczenia do Twoich możliwości i oczekiwanych efektów.

Poprawność wykonywania ćwiczeń

Podstawą udanego treningu jest poprawność wykonywania ćwiczeń. Zachowanie odpowiedniej postawy nie tylko zwiększa efektywność, ale przede wszystkim bezpieczeństwo.

Zaczynając ćwiczyć, trudno samodzielnie ułożyć sobie trening o odpowiedniej intensywności. Łatwo jest przesadzić, dodając zbyt dużo elementów treningu siłowego. Można też zaszkodzić sobie, wykonując ćwiczenia niepoprawnie. Osoba początkująca nie do końca wie, które ćwiczenia będą dla niej najlepsze na tym pierwszym etapie. Łatwo wyznaczyć sobie trudny do osiągnięcia cel i stracić motywację.

Trenera personalnego można nazwać przewodnikiem po świecie aktywności fizycznej. Pomoże Ci osiągnąć cel, ale nie tylko. To właśnie trener ustali dla Ciebie plan dopasowany do Twoich możliwości. Każda sesja z trenerem personalnym, każdy trening personalny będzie więc efektywny.

Czym wyróżnia się dobry trener personalny?

Trener powinien znać procesy zachodzące w ludzkim ciele. To pozwala mu dobrać odpowiednie ćwiczenia dla każdego, w tym dla osób z wadami postawy czy otyłością. Czyni to treningi z trenerem personalnym zupełnie bezpieczne.

Podejście do klienta — atmosfera oraz motywacja

Trener personalny ma motywować do podejmowania aktywności fizycznej. Bez tego ćwiczący prędzej czy później straci zapał i nie uda mu się osiągnąć wyznaczonego celu. Trener powinien również wiedzieć, w jaki sposób pomóc Ci znaleźć w sobie zapał do ćwiczeń, a także jak kontrolować efekty treningów.

Trenuj z nami!

W taki właśnie sposób działamy w Rumi. Organizujemy profesjonalne treningi personalne. Sprawdź, jak ćwiczymy i pracuj z nami nad poprawą swojej sylwetki

Trener personalny wie, jak poprawnie wykonywać ćwiczenia

W pracy trenera najbardziej istotna jest znajomość poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń. Powielanie niepoprawnych schematów to prosta droga do urazów. Trener personalny  prezentuje poprawną technikę wykonywania poszczególnych ruchów i uczy podopiecznego, jak trenować bezpiecznie.

Najważniejsze korzyści z ćwiczeń z trenerem personalnym:

  • bezpieczne treningi,
  • indywidualnie dopasowany plan treningowy,
  • motywacja do dalszych ćwiczeń,
  • poprawa składu ciała, rozwój mięśni i redukcja tkanki tłuszczowej,
  • satysfakcja z osiągniętego celu.

Trener osobisty Rumia

Korzystanie z usług trenera osobistego to bardzo dobry sposób na polepszenie swojej figury, nastroju, kondycji fizycznej. Doskonale wiemy, że ćwiczenia to zdrowie, dlatego tę zasadę codziennie wdrażamy w życie. Zachęcamy naszych klientów do konsekwentnej pracy nad sobą, swoim ciałem, bo, jak głosi znane przysłowie, w zdrowym ciele zdrowy duch.

Ćwiczenia fizyczne, czy to z trenerem osobistym, czy wykonywane we własnym zakresie, na przykład jazda na rowerze, rolkach czy taniec, wpływają ogromnie pozytywnie na umysł. Aktywność fizyczna, jakakolwiek, przynosi radość, a po pewnym czasie, wraz ze zmęczeniem, pojawiają się także osławione hormony szczęścia. To znany fakt! Dlatego, troszcząc się o swoje ciało, dbasz również o psychikę.

Trening personalny to o tyle ciekawa forma aktywności, że jesteś zawsze pod opieką eksperta. Nie zrobisz sobie krzywdy, bo zaprezentujemy Ci, jak poprawnie ćwiczyć. Zademonstrujemy Ci każdy ruch i przez cały trening będziemy czuwać nad Tobą, poprawiać, jeśli popełnisz błąd, i radzić, jak wykonywać ćwiczenia jeszcze skuteczniej.

Trenera osobistego można określić jako kogoś w rodzaju przewodnika na Twojej drodze do zdrowego trybu życia. To jest właśnie rolą trenera personalnego: powinien on tak opracować Twój plan ćwiczeń, abyś osiągnął zaplanowane efekty w odpowiednim czasie. I, przede wszystkim, w sposób zdrowy dla Ciebie.

Z nami osiągniesz wymarzony rezultat szybciej, niż myślisz. Zadbamy o to, abyś dobrze czuł się w trakcie treningów. Jesteśmy profesjonalistami, wiemy co robić. Wybierz się z nami na trening personalny.

Trener personalny w Trójmieście

W SmartGym wiemy, jak ważną rolę w treningu odgrywa profesjonalny trener. Dlatego w naszej kadrze znajdziesz ekspertów, którzy poprowadzą Cię do wymarzonych wyników. Dla nas liczy przede wszystkim bezpieczeństwo podczas zajęć. Dlatego treningi personalne w naszym klubie odbywają się w przyjaznej atmosferze i z dbałością o odpowiednią technikę ćwiczeń.

Jeśli więc szukasz profesjonalnego trenera — zapraszamy do SmartGym. U nas każdy trener pomoże Ci osiągnąć Twój cel.