Aktywność fizyczna to pewnego rodzaju moda, ale nie tylko. To przede wszystkim sposób na to, by poprawić swoją kondycję, zgubić zbędne kilogramy i pozostać w dobrym zdrowiu przez długi czas. Ćwiczyć można na wiele sposobów — uprawiać sporty zespołowe, gimnastykę czy trenować na siłowni. Ważne, by aktywność sprawiała przyjemność i by była wykonywana regularnie.

Wizyta na siłowni to szansa na pobudzenie do pracy wszystkich mięśni — nawet tych, których na co dzień nie używamy. Jest to możliwe dzięki dostępowi do różnych maszyn i urządzeń. W domu trudniej taki efekt osiągnąć bez odpowiednio przygotowanego programu treningów. Nie mamy takich możliwości i tylu sprzętów do dyspozycji. Mamy co prawda wiele rodzajów ćwiczeń możliwych do wykonania bez sprzętu, ale bez wiedzy, jak ułożyć plan, nie zdziałamy za dużo.

Najlepsze efekty możesz osiągnąć we współpracy z trenerem personalnym. Dlaczego?

Przede wszystkim dlatego, że jedynie trener personalny potrafi prawidłowo ułożyć Twoją ścieżkę treningową. Umieści w planie takie ćwiczenia, które pobudzą odpowiednie mięśnie i pomogą Ci osiągnąć zaplanowany cel.

Trener personalny Wejherowo. Każdy trening powinien być przeprowadzany w prawidłowy sposób. Poprawna technika to podstawa! Trener pomoże Ci wykonywać ćwiczenia odpowiednio

Początkujący często chcą widzieć efekty bardzo szybko. Dlatego, planując dla siebie treningi, sięgają po intensywne ćwiczenia i trenują dużo, często. Skutkuje to tym, że szybko się zniechęcają. W niektórych przypadkach bywa to również drogą do kontuzji czy urazów. Jest to spowodowane nieprawidłowym wykonywaniem ćwiczeń. Nawet pozornie proste przysiady należy wykonywać w odpowiedni sposób. Wiedza zdobywana z filmów wideo nie jest wystarczająca. Ćwicząc samemu, nie mamy kontroli nad pozycją naszego ciała. Musimy dopiero nauczyć się, jak wykonywać poszczególne ruchy, a bez kontroli doświadczonej osoby łatwo nabyć nieprawidłowych nawyków. Tego unikamy. Każda firma aktywności fizycznej musi być bezpieczna.

Zachowanie odpowiedniej postawy  w trakcie treningu nie tylko zwiększa efektywność, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Zapobiega urazom i bólom wywołanym przez obciążanie stawów.

Podczas ćwiczeń z trenerem personalnym możesz liczyć na kontrolę ze strony profesjonalisty. Jego zadaniem jest pomóc Ci w osiągnięciu zaplanowanego celu, ale również dbać o bezpieczeństwo treningu. To właśnie trener ustali dla Ciebie plan dopasowany do Twoich możliwości oraz efektu, jaki chcesz osiągnąć. Każde spotkanie z trenerem personalnym będzie więc efektywne i przede wszystkim bezpieczne. Możesz również skonsultować z nim każdą wątpliwość czy uzyskać pomoc w nurtujących kwestiach. Często trener może też udzielić wskazówek żywieniowych, które pomogą uzyskać efekty jeszcze szybciej.

Trener personalny Wejherowo. Jakie cechy wyróżniają dobrego trenera personalnego? Oto co jest w tym zawodzie szczególnie ważne

W SmartGym spotkasz wykwalifikowanych trenerów personalnych, ekspertów w swojej dziedzinie. Trener taki, podobnie jak mechanik samochodowy zna się na samochodach, doskonale zna procesy zachodzące w ludzkim ciele. To pozwala mu dopasować ćwiczenia dla każdej osoby, w tym również dla klientów z wadami postawy lub znaczną nadwagą. Wpływa to na bezpieczeństwo ćwiczeń z trenerem personalnym.

Podejście do klienta: przyjemna atmosfera, umiejętność motywacji i kontrola efektów

Istotne w pracy trenera jest profesjonalne podejście do klienta. Na treningu powinna panować przyjemna atmosfera, która zachęca do pracy. Trener personalny ma motywować do podejmowania aktywności fizycznej. Bez tego klient prędzej czy później straci chęć do działania i porzuci swój cel. Trener powinien również wiedzieć, jak kontrolować efekty treningów i regulować ich intensywność w przypadku braku postępów.

Również ci, którzy początki mają dawno za sobą, mogą liczyć na pomoc trenerów. Osoba kontrolująca wysiłki to doskonała motywacja do dalszego działania. Kontrola wyników również jest przydatna, szczególnie podczas przygotowywania się do zawodów.

Trenuj z nami! Trener personalny Wejherowo

W taki właśnie sposób działamy w Wejherowie i okolicach Trójmiasta — zapraszamy na profesjonalne treningi personalne do naszego klubu. Przekonaj się, jak trenujemy i pracuj z nami nad poprawą swojego samopoczucia i wyglądu!

Trener personalny Wejherowo: trener wie, jak prawidłowo i w bezpieczny sposób wykonywać ćwiczenia i potrafi nauczyć tego klienta

Profesjonalne podejście do klienta i znajomość procesów zachodzących w ludzkim ciele to istotne kwestie w pracy trenerów personalnych. Jednak najważniejsza jest znajomość poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń, zarówno bardziej skomplikowanych, jak i tych najprostszych.

Powielanie niepoprawnych schematów i zachowywanie złej pozycji ciała podczas treningu to prosta droga do kontuzji i urazów. Trener personalny wie, jak im zapobiegać, prezentuje prawidłową specyfikę poszczególnych ruchów i uczy podopiecznego, jak ćwiczyć bezpiecznie.

Najważniejsze korzyści, jakie wynikają z ćwiczeń z wykwalifikowanym trenerem personalnym:

  • bezpieczne treningi,
  • indywidualnie dopasowany plan treningowy,
  • motywacja do dalszych ćwiczeń,
  • poprawa składu ciała, rozwój mięśni i redukcja tkanki tłuszczowej,
  • satysfakcja z osiągniętego celu.

Trener osobisty Wejherowo

Korzystanie z pracy trenera osobistego, personalnego, to bardzo dobry i efektywny sposób na polepszenie swojej sylwetki, nastroju, jak również, a może przede wszystkim, zdrowia i kondycji fizycznej. Jako profesjonaliści wiemy, że ruch, aktywność to zdrowie, dlatego tę ważną zasadę codziennie wdrażamy w życie, tak nasze, jak i naszych klientów. Zachęcamy ich każdego dnia do regularnej pracy nad sobą, swoim ciałem, bo, jak mówi bardzo mądre i znane przysłowie, w zdrowym ciele zdrowy duch.

Aktywność fizyczna, czy to ćwiczenia z trenerem personalnym, czy wykonywane we własnym zakresie, na przykład jazda na rowerze, rolkach czy taniec, wpływają pozytywnie na umysł. Aktywność fizyczna w każdej formie sprawia radość, a po pewnym czasie treningu, wraz ze zmęczeniem, wydzielają się „mityczne” hormony szczęścia. One naprawdę są odczuwalne, poprawa nastroju gwarantowana! Dlatego, dbając o swoje ciało, dbasz również o swoje dobre samopoczucie psychiczne.

Treningi personalne są bezpieczną i ciekawą formą aktywności. Jest tak, ponieważ cały czas pozostajesz pod opieką fachowca i specjalisty w swojej branży. Nie zrobisz sobie krzywdy, bo zademonstrujemy Ci, jak wykonywać wszystkie ćwiczenia. Zaprezentujemy Ci każdy ruch, a dodatkowo przez cały trening będziemy nad Tobą czuwać, poprawiać, jeśli popełnisz ewentualny błąd, i podpowiadać, jak wykonywać ćwiczenia jeszcze lepiej i efektywniej. Aktywność fizyczna jest zdrowa i bezpieczna

Trening personalny Wejherowo – profesjonalne treningi, szybkie efekty

Trener osobisty to ktoś w rodzaju przewodnika na drodze do zdrowego trybu życia. Nie ma w tym przesady, bo rolą trenera personalnego jest przede wszystkim w taki sposób opracować Twój plan treningów, abyś osiągnął zamierzone rezultaty w odpowiednim czasie. Oczywiście, w sposób bezpieczny i zdrowy dla Ciebie. W trakcie treningu personalnego jesteś w dobrych rękach.

Z nami osiągniesz wymarzony efekt szybciej niż Ci się wydaje. Zadbamy o to, abyś dobrze czuł się w trakcie treningów. Jesteśmy profesjonalistami, wiemy co robić.

Trener personalny Wejherowo — sprawdź, jak trenujemy, osiągnij z nami swój cel! Ćwicz z profesjonalistami

W SmartGym zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w treningu odgrywa profesjonalny trener. Dlatego w naszej kadrze znajdziesz prawdziwych ekspertów w swojej dziedzinie. Pomogą Ci osiągnąć oczekiwane rezultaty.

Dla nas liczy się zadowolenie klienta, ale przede wszystkim jego zdrowie i bezpieczeństwo podczas zajęćDlatego treningi personalne w naszym klubie odbywają się w przyjaznej atmosferze i z dbałością o poprawną technikę wykonywania ćwiczeń.

Jeśli więc szukasz profesjonalnego trenera — jesteś w odpowiednim miejscu. Zapraszamy na treningi personalne do SmartGym. U nas każdy trener doskonale zna się na zdrowej aktywności fizycznej, na tym, co robi i pomoże Ci osiągnąć Twój cel.

Trener personalny Wejherowo — zapraszamy!