Ćwiczyć można na wiele sposobów. Ważne, by treningi były przyjemne i wykonywane regularnie.

Najlepsze efekty możesz osiągnąć ze wskazówkami trenera osobistego.

Tylko trener personalny prawidłowo ułoży dla Ciebie plan treningów. Umieści w nim takie ćwiczenia, które zaangażują odpowiednie partie ciała i pomogą Ci osiągnąć zaplanowane efekty.

Poprawna technika wykonywania ćwiczeń to istota treningu. Trener wytłumaczy Ci, jak ćwiczyć i będzie Ci pomagać utrzymać odpowiednią pozycję ciała

Początkujący często chcą widzieć efekty bardzo szybko. W niektórych przypadkach bywa to drogą do kontuzji, które powoduje nieprawidłowe wykonywanie ćwiczeń. Ćwicząc samemu trudno jest kontrolowac pozycję naszego ciała. Bez pomocy trenera personalnego łatwo nabyć niepoprawnych nawyków.

Zachowanie odpowiedniej postawy podczas ćwiczeń zwiększa ich efektywność, a także bezpieczeństwo. Zapobiega urazom i bólom wywołanym przez zbytnie obciążanie stawów czy przenoszeniem ciężaru ciała w zły sposób.

Trening personalny pod okiem eksperta jest bezpieczny. Zadaniem trenera personalnego jest pomoc w osiągnięciu zaplanowanego celu, a także dbanie o poprawność wykonywanych ćwiczeń.

Trener ułoży plan treningów, dopasowany do możliwości fizycznych danej osoby. Każdy trening personalny będzie więc efektywny, a na rezultaty nie trzeba długo czekać. Podczas zajęć możesz skonsultować z trenerem personalnym każdą wątpliwość i uzyskać porady dotyczące stylu życia czy ćwiczeń.

Dobry trener personalny — jakie cechy powinien posiadać, by prowadzić efektywne treningi?

Trener osobisty wie, jakie procesy zachodzą w ciele człowieka. Wiedza ta pomaga mu układać profesjonalne plany ćwiczeń dla każdego. Potrafi więc dobrać treningi dla osoby całkowicie zdrowej, a także dla kogoś o słabej kondycji, z wadą postawy czy otyłością.

Profesjonalizm to również odpowiednie podejście do klienta, a więc miła atmosfera i motywacja do dalszej aktywności

Przyjazna i pełna zrozumienia atmosfera zachęca do działania. Podczas takiej sesji  czujesz, że możesz zmęczyć się obok trenera — on nie będzie Cię oceniać, ale zmęczy się z Tobą i pomoże Ci zrealizować cel.

Trener personalny powinien potrafić również motywować. Pomocna jest też wiedza, w jaki sposób kontrolować efekty treningów i zmieniać intensywność ćwiczeń w przypadku braku postępów.

Trening personalny to doskonała motywacja do dalszego działania również dla sportowców. Kontrola wyników jest niezwykle przydatna podczas przygotowywania się do zawodów.

Wykwalifikowany trener personalny Władysławowo

W taki właśnie sposób działamy we Władysławowie i okolicach Trójmiasta — zapraszamy na profesjonalne treningi personalne do naszego klubu.

Trener personalny zna specyfikę ćwiczeń i potrafi nauczyć klienta wykonywać je w bezpieczny sposób

Fachowe podejście do klienta i znajomość procesów zachodzących w ludzkim ciele to istotne kwestie w pracy trenerów personalnych. Jednak najbardziej istotna jest znajomość poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń, nie tylko tych trudnych, ale również pozornie najłatwiejszych.

Powielanie złych schematów i zachowywanie nieodpowiedniej pozycji ciała podczas treningu to  droga do kontuzji. Trener personalny potrafi im zapobiegać, prezentuje prawidłową specyfikę poszczególnych ruchów i uczy podopiecznego, jak ćwiczyć bez ryzyka.

Trening personalny — najważniejsze korzyści, jakie wynikają z ćwiczeń z profesjonalistą:

  • bezpieczne treningi,
  • indywidualnie dopasowany plan treningowy,
  • motywacja do dalszych ćwiczeń,
  • poprawa składu ciała, rozwój mięśni i redukcja tkanki tłuszczowej,
  • satysfakcja z osiągniętego celu.

Trener personalny Władysławowo — z nami osiągniesz swój cel! Sprawdź, jak trenujemy

W SmartGym wiemy doskonale, jak ważną rolę w treningu odgrywa doświadczony trener. W naszym klubie pracują eksperci, którzy chętnie pomogą Ci osiągnąć oczekiwane rezultaty.

Dla nas liczy się zadowolenie klienta, ale przede wszystkim jego zdrowie i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Dlatego treningi personalne w SmartGy odbywają się w miłej atmosferze oraz z maksymalną dbałością o odpowiednią technikę wykonywania ćwiczeń.

Jeśli więc szukasz profesjonalnego trenera — jesteś w odpowiednim miejscu. Zapraszamy  do SmartGym na zajęcia z trenerem personalnym. U nas każdy trener doskonale zna się na tym, co robi i pomoże Ci osiągnąć Twój cel.

Trener personalny Władysławowo — zapraszamy! Przekonaj się, jak blisko celu już jesteś.