Trening EMS, antidotum naszych czasów…

aTrening EMS, antidotum naszych czasów… Będąc stałym bywalcem targów fitness, wielokrotnie szukałem jakiegoś pomysłu na urozmaicenie treningu personalnego moim klientom, i pewnego razu natrafiłem na bezprzewodowy sprzęt do elektrostymulacji mięśni. Jest to idealne rozwianie problemu monotonności treningu, co więcej potrafi znacznie oszczędzić czas i daje naprawdę szybkie efekty potwierdzone badaniami naukowymi – elektrostymulacja mięśni ( Trening EMS ).

Na początku myślałem to co Ty teraz właśnie myślisz „kolejna rzecz typu pas na brzuch które sprzedawało Mango” , chwyt marketingowy który nie działa, ale podczas sesji pokazowej na którą zdecydowałem się po chwili zastanowienia, byłem pod takim wrażeniem intensywności i „odczucia treningu” że postanowiłem się przyjrzeć tej metodzie bliżej.

W Polsce ta metoda jest praktycznie nieznana i na palcach jednej ręki można policzyć studia treningu EMS, dla przykładu w samych Niemczech jest ich prawie 200.

W dzisiejszym rozpędzonym świecie coraz częściej liczy się czas, trening EMS daje nam możliwość w 25 minut zrobienia jednej sesji treningowej, gdzie na siłowni – z dojazdem, przebraniem się, prysznicem, wychodzi czasami prawie dwie godziny!!! Klienci z którymi mam wielką przyjemność trenować to osoby naprawdę zapracowane – dom, praca, delegacja, praca do późna, dzieci, wir straszny, ale znajdują te 25 minut dwa razy w tygodniu i dają z siebie wszystko – trenują podczas przerwy w pracy, w domu, między zajęciami i wracają do swoich codziennych obowiązków.

Priorytetem są efekty, a każdy z nas jest niecierpliwy, ja z resztą też ?

Trening EMS ze SMART GYM to pewność szybkich wyników w krótkim czasie. Zadzwoń i umów się na trening próbny, zaufaj mi ja też na początku w to nie wierzyłem…