Trening EMS Gdańsk

Sprawdź, dlaczego pokochasz go od razu.

Trening EMS w Gdańsku

Trening EMS (Electrical Muscle Stimulation) jest obecnie jednym z najskuteczniejszych, innowacyjnych sposobów na pozbycie się tkanki tłuszczowej. Co istotne, podczas treningu praktycznie w ogóle się nie męczymy! Trening personalny EMS to znakomity wybór dla osób początkujących. Ważny jest fakt, że jest to trening personalny, więc jest bezpieczny i prawidłowo angażuje mięśnie.

Opiera się na intensywnym pobudzaniu mięśni szkieletowych. Służą do tego impulsy prądu stałego oraz zmiennego o różnorodnej częstotliwości.

Czy warto spróbować treningu EMS? Czy pojedynczy trening pozwoli na poprawę wyglądu ciała? Czy trener powinien pomóc w takim treningu?

Ważny jest fakt, że trening EMS powinien być przeprowadzony w studio. Dodatkowo- przydatna jest analiza składu ciała. Trener personalny pomoże w treningu EMS tak, aby jak najbardziej zaangażować mięśnie i świadczyć usługi na najwyższym poziomie a także udzieli złotych wskazówek co do dalszych działań i treningów.

Dlaczego warto postawić na nasz niezwykle skuteczny trening pod napięciem w Gdańsku?

Podczas treningu EMS pracują wszystkie główne partie mięśniowe. Skutecznie chudniemy i pozbywamy się tłuszczu!

Tłuszcz spala się nawet do dwóch dni od zakończenia treningu! Usprawnia się przemiana materii, poprawa składu ciała.

Trening EMS trwa zaledwie 25 minut! Tyle czasu w ciągu dnia każdy jest w stanie wygospodarować na ćwiczenia. To znakomita alternatywa dla klasycznych treningów.

Nie ma wymówek! Trening personalny EMS nie jest czasochłonny ani męczący. Mogą się na niego zdecydować nawet te osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z siłownią.

Jakie efekty przynosi elektrostymulacja mięśniowa w Gdańsku?

  • Podnosi ogólną sprawność mięśni, wzmacnia je i usprawnia ich funkcje.
  • Poprawia kondycję fizyczną w każdym wieku.
  • Zwiększa ukrwienie organizmu oraz uczy prawidłowego oddychania.
  • Modeluje sylwetkę – znacznie polepsza jej wygląd.
  • Pozbywa się cellulitu i redukuje tkankę tłuszczową.

Wszystko w jednym zabiegu – skuteczny trening dwa razy w tygodniu!

Już nie musisz rozkładać czasu pomiędzy ćwiczenia na odchudzanie, ćwiczenia na kształtowanie sylwetki czy zabiegi estetyczne poprawiające wygląd skóry. Wszystko to odnajdziesz w elektrostymulacji mięśniowej. Oszczędzasz czas, pieniądze i energię, którą możesz spożytkować w inny, ciekawy sposób!

Od teraz nie masz już żadnych wymówek

Wybierz najbardziej efektywny trening pod napięciem w Gdańsku. Zmień swoje życie na lepsze, decydując się na trening EMS! Specjalista na siłowni pomoże w analizie składu ciała, ułożeniu ćwiczeń, udzieli złotych rad i zapewni usługi na najwyższym poziomie. Zobaczysz, jak zmieni się wygląd Twojego ciała dzięki EMS!

 

Szybko przekonasz się, dlaczego to innowacyjny sposób na pozbycie się tłuszczu! Nad całością czuwa trener personalny, dlatego ćwiczenia są bezpieczne. Wystarczy trenować zaledwie 2 razy w tygodniu, aby uzyskać satysfakcjonujące efekty! Organizm będzie w stanie się regenerować, co przełoży się na osiągnięcie celu. Podczas treningu jest wykorzystywany impuls elektryczny, który jest odczuwalny na ciele, jednak nie jest bolesny.

Choć trening jest bardzo intensywny, jest przyjemny dla ciała!

Analiza składu ciała to ważny etap przed rozpoczęciem treningu na siłowni. Pokaże jaki procent w ciele stanowią między innymi mięsnie czy tłuszcz. Jednym ze złotych momentów po paru treningach jest sprawdzenie, w jakim stopniu zmienił się skład ciała. Warto odwiedzić studio w mieście Gdańsk i spróbować EMS! Czekamy na to, żeby rozpocząć z Tobą treningi!

Dla kogo są treningi EMS?

Może się wydawać, że trening typu EMS może być treningiem nie dla wszystkich. Czy więc trzeba mieć jakieś predyspozycje? Czy jest to trening dla każdego? Czy pojedynczy trening wystarczy, aby zobaczyć efekty? Ile razy w tygodniu wykonywać trening EMS? Ile złotych kosztują treningi ?

Prawda jest taka, że… Jak najbardziej treningi EMS są dla każdego. Przede wszystkim dla tych osób, które cenią sobie swój wolny czas, chcą zaoszczędzić godziny spędzone na dojazdach na siłownię i na długich treningach. Są także, oczywiście, dla wszystkich, którzy pragną poprawić swoją kondycję fizyczną oraz wzmocnić swoje ciało, jak również poprawić wygląd swojej sylwetki czy zainteresować się poprawą składu ciała.

Warto jednak wspomnieć o przeciwwskazaniach do treningów. One istnieją, ponieważ każda sesja polega na elektrostymulacji mięśni, czyli stymulacji za pomocą impulsów elektrycznych.

Z tego względu treningi nie są polecane osobom z rozrusznikiem serca (lub innymi częściami elektrycznymi w ciele) czy z chorobą nowotworową. Nie zaleca się również ćwiczeń kobietom w ciąży, karmiącym piersią, osobom z chorobami skóry, nieleczonym nadciśnieniem czy gorączką. Przed rozpoczęciem treningu EMS sprawdź, czy możesz i wykonaj analizę składu ciała.

Czy mogę wybrać się na taki trening, nawet jeśli nie mam dobrej kondycji fizycznej i nie ćwiczyłam/ćwiczyłem wcześniej zbyt dużo?

Oczywiście! Ten trening został opracowany właśnie z myślą o takich osobach. Chodzi o to, że nawet ci, którzy nie mają doświadczenia ze sportem, będą czerpać z treningów korzyści i przede wszystkim – nie będą one dla nich męczące. Nie ma innych złotych sposobów na poprawę sylwetki. Warto sprawdzić EMS.

Co się dzieje w ciągu tych 20-30 minut treningu EMS?

Ćwiczymy! Podczas treningów EMS elektrostymulacja (impulsy elektryczne) pomaga osiągnąć lepsze efekty w krótszym czasie, dlatego 20 min. treningu pod okiem doświadczonego trenera wystarczy w zupełności. Nie jest to więc bardzo intensywny, męczący trening, ale równie efektywny. Właśnie dlatego, dzięki elektrostymulacji mięśni, jest on polecany szczególnie osobom zabieganym, które nie mają za wiele czasu. Czy chcesz spróbować treningu EMS i uzyskać kilka złotych rad od naszych specjalistów?

Treningi EMS Gdańsk

EMS trening Gdańsk- zapraszamy do SmartGym. Nie ma złotych sposobów na to, aby sylwetka samoczynnie się zmieniła- ważny jest trening oraz odpowiednia dieta. Treningi w naszym studio pomogą w uzyskaniu satysfakcji. Warto spróbować treningu EMS, ponieważ jest to innowacyjny sposób na zmianę wyglądu.

EMS Gdańsk- zapraszamy na trening!

Możesz spróbować treningu EMS w SmartGym. EMS z naszymi trenerami będzie przyjemnością! Specjalista przygotuje Cię do treningu, bo wie jak ważny jest każdy element ćwiczeń i udzieli złotych rad co do poprawy wyglądu. EMS trening Gdańsk- zacznij już dziś! Spróbuj treningu, sprawdź ile złotych kosztuje- wykonaj ten ważny krok!

Zapraszamy do naszego studio na rozpoczęcie treningów. Spróbuj pierwszego treningu EMS na siłowni!

 

 

Jeśli chcesz wiedzieć ile złotych kosztuje EMS – odwiedź cennik na naszej stronie: strona korzysta z ciasteczek. Aby zapewnić działanie najwyższym poziomie dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na korzystanie z ciasteczek.

 

dalsze korzystanie ze strony: korzystanie ze strony oznacza akceptację ciasteczek aby świadczyć usługi na wysokim poziomie.

Zamień telewizję na elektrostymulację

Będziesz zaskoczony efektami!