Trening EMS Gdańsk

Sprawdź, dlaczego pokochasz go od razu.

Trening EMS w Gdańsku

Trening EMS (Electrical Muscle Stimulation) jest obecnie jednym z najskuteczniejszych, innowacyjnych sposobów na pozbycie się tkanki tłuszczowej. Co istotne, podczas treningu praktycznie w ogóle się nie męczymy! Trening personalny EMS to znakomity wybór dla osób początkujących.

Opiera się na intensywnym pobudzaniu mięśni szkieletowych. Służą do tego impulsy prądu stałego oraz zmiennego o różnorodnej częstotliwości.

Dlaczego warto postawić na nasz niezwykle skuteczny trening pod napięciem w Gdańsku?

Podczas treningu EMS pracują wszystkie główne partie mięśniowe. Skutecznie chudniemy i pozbywamy się tłuszczu!

Tłuszcz spala się nawet do dwóch dni od zakończenia treningu! Usprawnia się przemiana materii, poprawa składu ciała.

Trening EMS trwa zaledwie 25 minut! Tyle czasu w ciągu dnia każdy jest w stanie wygospodarować na ćwiczenia. To znakomita alternatywa dla klasycznych treningów.

Nie ma wymówek! Trening personalny EMS nie jest czasochłonny ani męczący. Mogą się na niego zdecydować nawet te osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z siłownią.

Jakie efekty przynosi elektrostymulacja mięśniowa w Gdańsku?

  • Podnosi ogólną sprawność mięśni, wzmacnia je i usprawnia ich funkcje.
  • Poprawia kondycję fizyczną w każdym wieku.
  • Zwiększa ukrwienie organizmu oraz uczy prawidłowego oddychania.
  • Modeluje sylwetkę – znacznie polepsza jej wygląd.
  • Pozbywa się cellulitu i redukuje tkankę tłuszczową.

Wszystko w jednym zabiegu – skuteczny trening dwa razy w tygodniu!

Już nie musisz rozkładać czasu pomiędzy ćwiczenia na odchudzanie, ćwiczenia na kształtowanie sylwetki czy zabiegi estetyczne poprawiające wygląd skóry. Wszystko to odnajdziesz w elektrostymulacji mięśniowej. Oszczędzasz czas, pieniądze i energię, którą możesz spożytkować w inny, ciekawy sposób!

Od teraz nie masz już żadnych wymówek

Wybierz najbardziej efektywny trening pod napięciem w Gdańsku. Zmień swoje życie na lepsze, decydując się na trening EMS!

Szybko przekonasz się, dlaczego to innowacyjny sposób na pozbycie się tłuszczu! Nad całością czuwa trener personalny, dlatego ćwiczenia są bezpieczne. Wystarczy trenować zaledwie 2 razy w tygodniu, aby uzyskać satysfakcjonujące efekty! Organizm będzie w stanie się regenerować, co przełoży się na osiągnięcie celu. Podczas treningu jest wykorzystywany impuls elektryczny, który jest odczuwalny na ciele, jednak nie jest bolesny.

Choć trening jest bardzo intensywny, jest przyjemny dla ciała!

Dla kogo są treningi EMS?

Może się wydawać, że trening typu EMS może być treningiem nie dla wszystkich. Czy więc trzeba mieć jakieś predyspozycje? Czy jest to trening dla każdego?

Prawda jest taka, że… Jak najbardziej treningi EMS są dla każdego. Przede wszystkim dla tych osób, które cenią sobie swój wolny czas, chcą zaoszczędzić godziny spędzone na dojazdach na siłownię i na długich treningach. Są także, oczywiście, dla wszystkich, którzy pragną poprawić swoją kondycję fizyczną oraz wzmocnić swoje ciało, jak również poprawić wygląd swojej sylwetki czy zainteresować się poprawą składu ciała.

Warto jednak wspomnieć o przeciwwskazaniach do treningów. One istnieją, ponieważ każda sesja polega na elektrostymulacji mięśni, czyli stymulacji za pomocą impulsów elektrycznych.

Z tego względu treningi nie są polecane osobom z rozrusznikiem serca (lub innymi częściami elektrycznymi w ciele) czy z chorobą nowotworową. Nie zaleca się również ćwiczeń kobietom w ciąży, karmiącym piersią, osobom z chorobami skóry, nieleczonym nadciśnieniem czy gorączką.

Czy mogę wybrać się na taki trening, nawet jeśli nie mam dobrej kondycji fizycznej i nie ćwiczyłam/ćwiczyłem wcześniej zbyt dużo?

Oczywiście! Ten trening został opracowany właśnie z myślą o takich osobach. Chodzi o to, że nawet ci, którzy nie mają doświadczenia ze sportem, będą czerpać z treningów korzyści i przede wszystkim – nie będą one dla nich męczące.

Co się dzieje w ciągu tych 20-30 minut treningu EMS?

Ćwiczymy! Podczas treningów EMS elektrostymulacja (impulsy elektryczne) pomaga osiągnąć lepsze efekty w krótszym czasie, dlatego 20 minut treningu pod okiem doświadczonego trenera wystarczy w zupełności. Nie jest to więc bardzo intensywny, męczący trening, ale równie efektywny. Właśnie dlatego, dzięki elektrostymulacji mięśni, jest on polecany szczególnie osobom zabieganym, które nie mają za wiele czasu na długie ćwiczenia.

Zamień telewizję na elektrostymulację

Będziesz zaskoczony efektami!