Trening EMS Gdynia

Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej

Trening EMS w Gdyni

Trening EMS (Electrical Muscle Stimulation) – to niezwykły, nowoczesny sposób na redukcję zbędnego tłuszczu. Jednocześnie wysiłek fizyczny jest zminimalizowany! Trening EMS polega na intensywnym pobudzaniu mięśni szkieletowych przy użyciu impulsów prądu stałego i zmiennego o różnorodnej częstotliwości.

Dlaczego warto postawić na nasz trening pod napięciem w Gdyni?

Pozwala realnie schudnąć, gdyż w trakcie treningu pracują wszystkie najważniejsze partie mięśniowe. To koniec dla tłuszczu!

Usprawnia przemianę materii, a tłuszcz spala się nawet do dwóch dni od zakończenia treningu. Metabolizm będzie w normie!

Trwa zaledwie 25 minut, a wykonujemy go 2 razy w tygodniu. Zastąp 25 minut przed telewizorem 25 minutowym treningiem EMS, a szybko zobaczysz efekty!

Nie ma już wymówek. Trening nie jest czasochłonny ani męczący, a do tego możesz się na niego zdecydować niezależnie od wieku czy kondycji fizycznej. Przekonaj się!

Jakie efekty przynosi elektrostymulacja mięśniowa?

  • Podnosi ogólną sprawność mięśni, wzmacnia je i usprawnia ich funkcje.
  • Poprawia kondycję fizyczną w każdym wieku.
  • Zwiększa ukrwienie organizmu oraz uczy prawidłowego oddychania.
  • Modeluje sylwetkę – znacznie polepsza jej wygląd.
  • Pozbywa się cellulitu i redukuje tkankę tłuszczową.

Jeden trening dla ogromu korzyści

Już nie musisz rozkładać czasu pomiędzy ćwiczenia na odchudzanie, ćwiczenia na kształtowanie sylwetki czy zabiegi estetyczne poprawiające wygląd skóry. Wszystko to odnajdziesz w elektrostymulacji mięśniowej. Oszczędzasz czas, pieniądze i energię, którą możesz spożytkować w inny, ciekawy sposób!

Od teraz nie masz już żadnych wymówek

Wybierz najbardziej efektywny trening pod napięciem w Gdyni. Tylko jedna decyzja dzieli Cię od zmiany swojej sylwetki na tę wymarzoną. Nieprawdopodobne? A jednak prawdziwe! Dowiedz się więcej o mocy elektrostymulacji mięśniowej.  Poznaj zalety treningu EMS! Nad ćwiczeniami czuwa trener personalny EMS, dlatego całość jest bardzo bezpieczna. EMS trening warto poprzedzić analizą składu ciała, aby przekonać się, jakie efekty zapewnia tego rodzaju trening personalny. 

Zamień telewizję na elektrostymulację

Będziesz zaskoczony efektami!