Trening EMS Gdynia

Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej

Trening EMS w Gdyni

Trening EMS (Electrical Muscle Stimulation) – to niezwykły, nowoczesny sposób na redukcję zbędnego tłuszczu. Jednocześnie wysiłek fizyczny jest zminimalizowany! Trening EMS polega na intensywnym pobudzaniu mięśni szkieletowych przy użyciu impulsów prądu stałego i zmiennego o różnorodnej częstotliwości.

Dlaczego warto postawić na nasz trening pod napięciem w Gdyni?

Pozwala realnie schudnąć, gdyż w trakcie treningu pracują wszystkie najważniejsze partie mięśniowe. To koniec dla tłuszczu!

Usprawnia przemianę materii, a tłuszcz spala się nawet do dwóch dni od zakończenia treningu. Metabolizm będzie w normie!

Trwa zaledwie 25 minut, a wykonujemy go 2 razy w tygodniu. Zastąp 25 minut przed telewizorem 25 minutowym treningiem EMS, a szybko zobaczysz efekty!

Nie ma już wymówek. Trening nie jest czasochłonny ani męczący, a do tego możesz się na niego zdecydować niezależnie od wieku czy kondycji fizycznej. Przekonaj się!

Jakie efekty przynosi elektrostymulacja mięśniowa?

  • Podnosi ogólną sprawność mięśni, wzmacnia je i usprawnia ich funkcje.
  • Poprawia kondycję fizyczną w każdym wieku.
  • Zwiększa ukrwienie organizmu oraz uczy prawidłowego oddychania.
  • Modeluje sylwetkę – znacznie polepsza jej wygląd.
  • Pozbywa się cellulitu i redukuje tkankę tłuszczową.

Jeden trening dla ogromu korzyści

Już nie musisz rozkładać czasu pomiędzy ćwiczenia na odchudzanie, ćwiczenia na kształtowanie sylwetki czy zabiegi estetyczne poprawiające wygląd skóry. Wszystko to odnajdziesz w elektrostymulacji mięśniowej. Oszczędzasz czas, pieniądze i energię, którą możesz spożytkować w inny, ciekawy sposób!

Od teraz nie masz już żadnych wymówek

Wybierz najbardziej efektywny trening pod napięciem w Gdyni. Tylko jedna decyzja dzieli Cię od zmiany swojej sylwetki na tę wymarzoną. Nieprawdopodobne? A jednak prawdziwe! Dowiedz się więcej o mocy elektrostymulacji mięśniowej.  Poznaj zalety treningu EMS! Nad ćwiczeniami czuwa trener personalny EMS, dlatego całość jest bardzo bezpieczna. EMS trening warto poprzedzić analizą składu ciała, aby przekonać się, jakie efekty zapewnia tego rodzaju trening personalny. 

Zamień telewizję na elektrostymulację

Będziesz zaskoczony efektami!

Trening personalny EMS – na czym polega jego fenomen? Chodzi tu o połączenie aktywności fizycznej, czyli tradycyjnego treningu, z elektryczną stymulacją mięśni. Dzięki temu ruch przynosi o wiele więcej korzyści, niż zwykła sesja na siłowni. Elektrostymulacja pozwala skutecznie schudnąć i to szybciej, niż odbywa się to podczas zwyczajnych ćwiczeń. Sesja treningowa jest bardzo krótka – już 25 minut wystarczy, aby efektywnie pobudzić mięśnie do pracy i zacząć spalać zbędną tkankę tłuszczową.

Do kogo skierowany jest trening elektrostymulacji mięśni?

Do każdego, kto chce schudnąć czy poprawić wygląd swojego ciała. Trening EMS doskonale działa na cellulit, pomaga ujędrnić skórę, zmniejszyć bóle pleców. Zatem każdy, kto chce osiągnąć pozytywne efekty wizualne, z pomocą treningów będzie mógł je osiągnąć. Co więcej, EMS jest skierowane do każdego, nawet do osób, które nie mają doświadczenia w treningach. Wszyscy, którzy do tej pory nie ćwiczyli lub ćwiczyli mało, mogą bez obaw zapisać się na sesję EMS. Trening ten zapewnia świetne efekty w niedługim czasie. Dlaczego? Ponieważ taka sesja zapewnia rezultaty typowe dla intensywnych ćwiczeń, podczas gdy realny, wykonywany wysiłek jest o wiele mniejszy. Wszystko to zasługa stymulacji elektrycznej.

Na czym polega trening personalny EMS?

Jest to łączenie aktywności fizycznej z elektryczną stymulacją mięśni. Polega to na stymulowaniu włókien mięśniowych odpowiednio dobranym prądem, całkowicie bezpiecznym dla zdrowia. Dzięki elektrostymulacji mięśni podczas ćwiczeń zwiększa się liczba pracujących włókien, a to z kolei sprawia, że dochodzi do skurczu mięśni. Rzeczywista praca wykonywana przez mięśnie jest więc podobna do tej, jaką wykonywalibyśmy z obciążeniem. Różnicą jest mniejsze zmęczenie i obciążenie kręgosłupa podczas treningu EMS.

Czy rzeczywiście każdy może odbywać takie treningi?

Może się wydawać, że trening typu EMS nie jest jednak dla każdego. Nie do końca jest to prawda, choć zdecydowana większość z nas z pewnością na takich treningach skorzysta i będą one całkowicie bezpieczne.  Zatem treningi EMS są dla każdego, a przede wszystkim dla tych, którzy cenią sobie swój czas, chcą zaoszczędzić godziny spędzone na długich treningach. Są także, oczywiście, dla wszystkich, którzy chcą poprawić swoją kondycję fizyczną i wzmocnić ciało, jak również poprawić wygląd sylwetki.

Warto jednak dodać, że istnieją również pewne przeciwwskazania do treningów. Jest tak ze względu na to, iż każda sesja polega na elektrostymulacji. Dlatego treningi nie są polecane osobom z rozrusznikiem serca (lub innymi częściami elektrycznymi w ciele), z chorobą nowotworową. Nie zaleca się także ćwiczeń kobietom w ciąży, karmiącym piersią, osobom z chorobami skóry, nieleczonym nadciśnieniem czy podczas przeziębienia z gorączką.

Czy mogę wybrać się na trening, nawet gdy nie mam dobrej kondycji fizycznej i nie ćwiczyłam/ćwiczyłem wcześniej?

Naturalnie! Ten trening został stworzony właśnie z myślą o takich osobach. Dzięki temu nawet ci, którzy nie mają wielkiego doświadczenia ze sportem, będą czerpać z treningów korzyści (i przyjemność) a ćwiczenia nie będą one dla nich męczące.

Co się dzieje w ciągu tych 20 minut do 25 minut?

Ćwiczymy! Elektrostymulacja pomaga osiągnąć mocniejsze efekty treningu w krótszym czasie, dlatego 20-25 minut sesji pod okiem doświadczonego trenera wystarczy w zupełności. Nie jest to więc intensywny trening, ale równie efektywny.