Trening EMS Gdynia

Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej

Trening EMS w Gdyni

Trening EMS (Electrical Muscle Stimulation) – to niezwykły, nowoczesny sposób na redukcję zbędnego tłuszczu. Jednocześnie wysiłek fizyczny jest zminimalizowany! Trening EMS polega na intensywnym pobudzaniu mięśni szkieletowych przy użyciu impulsów prądu stałego i zmiennego o różnorodnej częstotliwości.

Dlaczego warto postawić na nasz trening pod napięciem w Gdyni?

Pozwala realnie schudnąć, gdyż w trakcie treningu pracują wszystkie najważniejsze partie mięśniowe. To koniec dla tłuszczu!

Usprawnia przemianę materii, a tłuszcz spala się nawet do dwóch dni od zakończenia treningu. Metabolizm będzie w normie!

Trwa zaledwie 25 minut, a wykonujemy go 2 razy w tygodniu. Zastąp 25 minut przed telewizorem 25 minutowym treningiem EMS, a szybko zobaczysz efekty!

Nie ma już wymówek. Trening nie jest czasochłonny ani męczący, a do tego możesz się na niego zdecydować niezależnie od wieku czy kondycji fizycznej. Przekonaj się!

Jakie efekty przynosi elektrostymulacja mięśniowa?

  • Podnosi ogólną sprawność mięśni, wzmacnia je i usprawnia ich funkcje.
  • Poprawia kondycję fizyczną w każdym wieku.
  • Zwiększa ukrwienie organizmu oraz uczy prawidłowego oddychania.
  • Modeluje sylwetkę – znacznie polepsza jej wygląd.
  • Pozbywa się cellulitu i redukuje tkankę tłuszczową.

Jeden trening dla ogromu korzyści

Już nie musisz rozkładać czasu pomiędzy ćwiczenia na odchudzanie, ćwiczenia na kształtowanie sylwetki czy zabiegi estetyczne poprawiające wygląd skóry. Wszystko to odnajdziesz w elektrostymulacji mięśniowej. Oszczędzasz czas, pieniądze i energię, którą możesz spożytkować w inny, ciekawy sposób!

Od teraz nie masz już żadnych wymówek

Wybierz najbardziej efektywny trening pod napięciem w Gdyni. Tylko jedna decyzja dzieli Cię od zmiany swojej sylwetki na tę wymarzoną. Nieprawdopodobne? A jednak prawdziwe! Dowiedz się więcej o mocy elektrostymulacji mięśniowej.  Poznaj zalety treningu EMS! Nad ćwiczeniami czuwa trener personalny EMS, dlatego całość jest bardzo bezpieczna. EMS trening warto poprzedzić analizą składu ciała, aby przekonać się, jakie efekty zapewnia tego rodzaju trening personalny. 

Zamień telewizję na elektrostymulację

Będziesz zaskoczony efektami!

Trening personalny EMS – na czym polega jego fenomen? Chodzi tu o połączenie aktywności fizycznej, czyli tradycyjnego treningu, z elektryczną stymulacją mięśni. Dzięki temu ruch przynosi o wiele więcej korzyści, niż zwykła sesja na siłowni. Elektrostymulacja pozwala skutecznie schudnąć i to szybciej, niż odbywa się to podczas zwyczajnych ćwiczeń. Sesja treningowa jest bardzo krótka – już 25 minut wystarczy, aby efektywnie pobudzić mięśnie do pracy i zacząć spalać zbędną tkankę tłuszczową.

Do kogo skierowany jest trening elektrostymulacji mięśni?

Do każdego, kto chce schudnąć czy poprawić wygląd swojego ciała. Trening EMS doskonale działa na cellulit, pomaga ujędrnić skórę, zmniejszyć bóle pleców. Zatem każdy, kto chce osiągnąć pozytywne efekty wizualne, z pomocą treningów będzie mógł je osiągnąć. Co więcej, EMS jest skierowane do każdego, nawet do osób, które nie mają doświadczenia w treningach. Wszyscy, którzy do tej pory nie ćwiczyli lub ćwiczyli mało, mogą bez obaw zapisać się na sesję EMS. Trening ten zapewnia świetne efekty w niedługim czasie. Dlaczego? Ponieważ taka sesja zapewnia rezultaty typowe dla intensywnych ćwiczeń, podczas gdy realny, wykonywany wysiłek jest o wiele mniejszy. Wszystko to zasługa stymulacji elektrycznej.

Na czym polega trening personalny EMS?

Jest to łączenie aktywności fizycznej z elektryczną stymulacją mięśni. Polega to na stymulowaniu włókien mięśniowych odpowiednio dobranym prądem, całkowicie bezpiecznym dla zdrowia. Dzięki elektrostymulacji mięśni podczas ćwiczeń zwiększa się liczba pracujących włókien, a to z kolei sprawia, że dochodzi do skurczu mięśni. Rzeczywista praca wykonywana przez mięśnie jest więc podobna do tej, jaką wykonywalibyśmy z obciążeniem. Różnicą jest mniejsze zmęczenie i obciążenie kręgosłupa podczas treningu EMS.