Trening EMS Pruszcz Gdański

Sprawdź, dlaczego pokochasz go od razu.

Trening EMS w Pruszczu Gdańskim

Trening EMS (Electrical Muscle Stimulation) – to innowacyjny sposób, który pozwala pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Jednocześnie minimalizujemy wysiłek fizyczny. Treningi EMS w Pruszczu Gdańskim polegają na intensywnym pobudzaniu mięśni szkieletowych. Podczas ćwiczeń wykorzystuje się impulsy prądu stałego i zmiennego o różnorodnej częstotliwości. Odwiedź nasze studio treningu i przekonaj się dlaczego warto wybrać trening EMS!

Dlaczego warto postawić na nasz trening pod napięciem w Pruszczu Gdańskim?

Pomaga skutecznie schudnąć ze względu na to, że w trakcie treningu pracują wszystkie główne partie mięśniowe. Pożegnaj tłuszcz!

Usprawnia przemianę materii, ponieważ tłuszcz spala się nawet do dwóch dni od zakończenia treningu. Twój metabolizm będzie w normie.

Trwa tyle zaledwie kilka minut, więc oszczędzasz czas. Wystarczy zrezygnować z 25 minut spędzonych na oglądaniu serialu, a szybko zauważymy różnicę!

Nie ma żadnych wymówek. Trening nie jest męczący, nie trzeba przeznaczać na niego wielu godzin. To dobry wybór nawet dla początkujących!

Jakie efekty przynosi elektrostymulacja mięśniowa?

  • Podnosi ogólną sprawność mięśni, wzmacnia je i usprawnia ich funkcje.
  • Poprawia kondycję fizyczną w każdym wieku.
  • Zwiększa ukrwienie organizmu oraz uczy prawidłowego oddychania.
  • Modeluje sylwetkę – znacznie polepsza jej wygląd.
  • Pozbywa się cellulitu i redukuje tkankę tłuszczową.

Wszystko w jednym zabiegu

Już nie musisz rozkładać czasu pomiędzy ćwiczenia na odchudzanie, ćwiczenia na kształtowanie sylwetki czy zabiegi estetyczne poprawiające wygląd skóry. Wszystko to odnajdziesz w elektrostymulacji mięśniowej. Oszczędzasz czas, pieniądze i energię, którą możesz spożytkować w inny, ciekawy sposób!

Od teraz nie masz już żadnych wymówek

Wybierz najbardziej efektywny trening pod napięciem w Pruszczu Gdańskim. Pożegnaj zbędne kilogramy bez żadnego wysiłku. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak jest prawdziwe! Przekonaj się o mocy elektrostymulacji mięśniowej.

Trening EMS jest idealnym wyborem nawet dla osób początkujących! Podczas treningu EMS nie odczuwa się żadnego dyskomfortu, nie jest bolesny. W trakcie ćwiczeń dodatkowo nad bezpieczeństwem czuwa trener. Dzięki temu trening personalny przebiega prawidłowo. Pruszcz Gdański jest miastem, w którym wykonasz profesjonalny trening EMS! Zachęcamy do skorzystania z tego rodzaju treningu personalnego. Efekty pozytywnie Cię zaskoczą!

Zamień telewizję na elektrostymulację

Będziesz zaskoczony efektami!