Trening EMS Sopot

Sprawdź, dlaczego pokochasz go od razu.

Trening EMS w Sopocie

Trening EMS (Electrical Muscle Stimulation) – jest nowoczesnym sposobem na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej, a jednocześnie na zminimalizowanie wysiłku fizycznego. Wystarczy mniej niż godzina tygodniowo, aby osiągnąć pożądany cel! Trening EMS opiera się na intensywnym pobudzaniu mięśni szkieletowych, wykorzystując do tego impulsy prądu stałego i zmiennego o różnorodnej częstotliwości.

Dlaczego warto postawić na nasz trening pod napięciem w Sopocie?

Dzięki treningom EMS można skutecznie schudnąć ze względu na to, że pracują wszystkie główne partie mięśniowe. W mig pożegnasz tłuszcz!

Metabolizm zostaje odpowiednio pobudzony. Tłuszcz spala się nawet do dwóch dni od zakończenia treningu, co jest ogromnym plusem!

Treningi EMS trwają 25 minut. To czas, który każdy może wygospodarować w ciągu dnia. Wystarczy zrezygnować z jednej drobnej czynności!

Jest odpowiedni nawet dla osób początkujących! Od teraz nie ma już żadnych wymówek – wystarczy znaleźć kilka minut dwa razy w tygodniu, aby zyskać ogrom korzyści.

Jakie efekty przynosi elektrostymulacja mięśniowa w Sopocie?

  • Podnosi ogólną sprawność mięśni, wzmacnia je i usprawnia ich funkcje.
  • Poprawia kondycję fizyczną w każdym wieku.
  • Zwiększa ukrwienie organizmu oraz uczy prawidłowego oddychania.
  • Modeluje sylwetkę – znacznie polepsza jej wygląd.
  • Pozbywa się cellulitu i redukuje tkankę tłuszczową.

Jeden zabieg dla wielu korzyści

Już nie musisz rozkładać czasu pomiędzy ćwiczenia na odchudzanie, ćwiczenia na kształtowanie sylwetki czy zabiegi estetyczne poprawiające wygląd skóry. Wszystko to odnajdziesz w elektrostymulacji mięśniowej. Oszczędzasz czas, pieniądze i energię, którą możesz spożytkować w inny, ciekawy sposób!

Od teraz nie masz już żadnych wymówek

Wybierz najbardziej efektywny trening pod napięciem w Sopocie. Zmień swoje nawyki już teraz i skorzystaj z wielu atutów, jakie zapewnią Ci regularne treningi EMS. Zobaczysz, że elektrostymulacja mięśni to klucz do wymarzonej formy! Nad przebiegiem treningu EMS czuwa trener personalny, dlatego ćwiczenia są bardzo bezpieczne! Przed rozpoczęciem treningów EMS warto przeprowadzić analizę składu ciała. Dzięki temu przekonamy się, jakie efekty osiągnęliśmy dzięki elektrostymulacji mięśni.

Zamień telewizję na elektrostymulację

Będziesz zaskoczony efektami!