Trening EMS Trójmiasto

Efektywna redukcja tkanki tłuszczowej

Trening EMS w Trójmieście

Trening EMS (Electrical Muscle Stimulation) – to efektywny i nowoczesny sposób na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej i poprawę składu ciała. Czy trzeba się mocno zmęczyć? Nie – wysiłek fizyczny jest ograniczony do minimum. Jak to możliwe? Trening EMS polega bowiem na pobudzaniu mięśni szkieletowych przy użyciu impulsów prądu stałego i zmiennego o różnorodnej częstotliwości. Dzięki temu mięśnie wykonują skurcz tak jak podczas intensywnego treningu. Czy warto spróbować w studio treningu EMS? Czy ta metoda zagwarantuje bezpieczeństwo na najwyższym poziomie? Czy jest dla wszystkich osób?

Dlaczego warto wybrać nasz trening EMS w Trójmieście?

Pozwala schudnąć i poprawić skład ciała, ponieważ podczas treningu pracują wszystkie najważniejsze mięśnie. To koniec dla uporczywego tłuszczu!

Poprawia przemianę materii, a tkanka tłuszczowa spala się nie tylko w trakcie treningu, ale nawet do dwóch dni od jego zakończenia. Metabolizm w normie!

Sesja to zaledwie 25 do 30 minut 2 razy w tygodniu. To mniej więcej tyle, co odcinek ulubionego serialu. Zamień serial na sesję EMS, a efekty Cię zaskoczą!

Nie ma już wymówek. Trening nie zajmuje wiele czasu ani nie jest meczący. Brak ograniczeń jeśli chodzi o wiek i kondycję fizyczną sprawia, że to zajęcia dla każdego. Sprawdź!

Jakie efekty przynosi elektrostymulacja mięśniowa?

  • Poprawia sprawność mięśni, wzmacnia je i usprawnia.
  • Poprawia kondycję fizyczną niezależnie od wieku.
  • Zwiększa ukrwienie organizmu, uczy poprawnego sposobu oddychania.
  • Modeluje sylwetkę – znacznie poprawia jej wygląd.
  • Pomaga pozbyć się cellulitu i redukuje zbędną tkankę tłuszczową.

Jeden trening, wiele korzyści

Nie masz czasu na treningi na siłowni, trenowanie różnych partii ciała czy zabiegi ujędrniające? Już nie musisz dzielić czasu pomiędzy te wszystkie aktywności.  Zamień je na treningi EMS. Dzięki temu oszczędzić pieniądze i cenny czas, który możesz przeznaczyć na inne zajęcia.

Wymówki już się skończyły

Wybierz najbardziej efektywny trening pod napięciem w Trójmieście. Miasta takie jak Gdańsk czy Gdynia oferują studio, gdzie możliwa jest metoda nowoczesnego treningu EMS. Jedna chwila dzieli Cię od zmiany, o której marzysz. Aktywność pod okiem trenera personalnego sprawi, że szybko uzyskasz sylwetkę, jakiej pragniesz. Bez wysiłku. Dowiedz się więcej o elektrostymulacji mięśni EMS. Zalety tego treningu przerosną Twoje oczekiwania. Nad zajęciami czuwa trener personalny EMS, dlatego są bezpieczne dla każdego. EMS trening najlepiej poprzedzić analizą składu ciała, aby monitorowa efekty i sprawdzić, jak ćwiczenia wpływają na Twoje ciało. Mieszkasz w miastach takich jak Gdańsk czy Gdynia? Świetnie! Wiele osób skorzystało już z treningu EMS.

Zamień telewizję na elektrostymulację

Będziesz zaskoczony efektami!

Co warto wiedzieć o treningach EMS?

Trening personalny EMS to prawdziwy fenomen w świecie aktywności fizycznej. Dlaczego tak jest i dlaczego jest tak popularny? Jest tak dzięki łączeniu ćwiczeń fizycznych z elektryczną stymulacją mięśni. Zapewnia to o wiele szybsze i lepsze efekty, niż klasyczny trening. Elektrostymulacja pozwala szybko zrzucić zbędne kilogramy i to skutecznie. Odchudzanie staje się bardziej efektywne, niż wspomagane zwykłymi ćwiczeniami. Kolejną ogromną zaletą jest czas trwania sesji. Jeden trening to tylko 25 minut i ten czas wystarcza, aby pobudzić mięśnie i rozpocząć redukcję tłuszczu.

Do kogo skierowany jest trening elektrostymulacji mięśni?

Właściwie nie ma tu ograniczeń. Podczas treningów EMS nie męczymy się tak, jak podczas normalnej aktywności, zatem odnajdzie się tu nawet ktoś, kto nie ma wielkiego doświadczenia ze sportem. Niezależnie od wieku i kondycji, każdy może skorzystać z dobrodziejstw treningów EMS.

Jakie efekty dają treningi? Poprawę kondycji fizycznej i szybką, efektywną redukcję tłuszczu. Dodatkowo wspomagają redukcję cellulitu, ujędrniają skórę i zmniejszają bólowe dolegliwości pleców.

Wszyscy, którzy do tej pory nie ćwiczyli lub ćwiczyli mało, mogą bez obaw zapisać się na sesję EMS. Trening zapewnia wspaniałe rezultaty w niedługim czasie. Dlaczego? Ponieważ taka sesja zapewnia pozytywne zmiany typowe dla intensywnych ćwiczeń, podczas gdy realny wysiłek jest o wiele mniejszy. Wszystko to dzięki  stymulacji elektrycznej.

Na czym polega trening personalny EMS?

Sesja EMS to łączenie aktywności fizycznej z elektryczną stymulacją mięśni. Podczas treningu stymulowane są włókna mięśniowe. Odpowiednio dobrany prąd pozwala zwiększyć liczbę pracujących włókien. Dzięki temu dochodzi do skurczu mięśni, a rzeczywista praca przez nie wykonywana jest podobna, jak podczas treningów z obciążeniem – bardziej intensywnych. Podstawową różnicą jest mniejsze zmęczenie (bo trening nie jest ciężki!) i obciążenie kręgosłupa podczas treningu EMS. Co ważne, trener personalny czuwa nad ćwiczeniami, dzięki czemu trening EMS jest całkowicie bezpieczny.

Warto jednak powiedzieć tutaj również o przeciwwskazaniach do treningów. Są to przeciwwskazania ze względu na to, że każda sesja polega na elektrostymulacji. Z tego względu treningi EMS nie są polecane osobom mającym rozrusznik serca (lub innymi częściami elektrycznymi w ciele) czy z chorobą nowotworową. Nie poleca się też ćwiczeń kobietom w ciąży, karmiącym piersią, osobom z chorobami skóry, nieleczonym nadciśnieniem czy gorączką. Ta metoda może im zaszkodzić.

Czy mogę wybrać się na taki trening, nawet jeśli nie mam dobrej kondycji fizycznej i nie ćwiczyłam/ćwiczyłem wcześniej zbyt dużo?

Tak! Treningi EMS (Electrical Muscle Stimulation) są opracowane m.in. z myślą o takich osobach. Zatem nawet ci, którzy nie mają doświadczenia ze sportem, będą czerpać z treningów korzyści, radość, a także nie będą one dla nich męczące.

Co się dzieje w ciągu tych 20 minut?

Trenujemy! Elektrostymulacja stosowana w trakcie treningu pomaga osiągnąć lepsze efekty w krótszym czasie, z tego właśnie względu 20 minut treningu pod okiem doświadczonego trenera wystarczy w zupełności. Nie jest to więc bardzo intensywny, męczący trening, ale równie efektywny.

 

EMS Trójmiasto

Studio treningu zapewnia bezpieczeństwo ćwiczeń. EMS wykonuje się około 25 min, co jest krótsze od treningu personalnego na siłowni a daje więcej korzyści. EMS sprawia, że poświęcasz mniej czasu, wysiłku a skutki tego są niesamowite! To nowoczesna metoda. Przekonaj się!

Trening EMS Trójmiasto

Mieszkasz w miastach takich jak Gdynia, Gdańsk lub Sopot? Zamieszkujesz okolice? Dobrze się składa! Zapraszamy do świata fitness- do siłowni SmartGym. Spróbuj trenigu- nowoczesnego EMS. Nieważne czy masz doświadczenie w dziedzinie fitness, czy już trenowałeś/aś. Trening EMS jest dla każdego- początkującego i doświadczonego. Specjaliści zadbają o Twoją sylwetkę a Ty zaoszczędzisz czas. Treningi są dla wszystkich osób. Metoda zapewni sposób ćwiczeń na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do świata fitness- Gdańsk, Gdynia i Sopot.