Trening EMS

Poznaj doskonałą alternatywę dla konwencjonalnego treningu.

Naszą specjalnością jest trening EMS.

W Smart Gym wierzymy, że każdy jest inny, dlatego w inny sposób dba o swoją figurę i dietę. Z chęcią podzielimy się z Tobą również wiedzą na temat prawidłowego żywienia i dobierzemy indywidualny jadłospis. A co powiesz na chwilę relaksu po intensywnym treningu? W tym celu wybierz się do naszej Strefy SPA.

Marzy Ci się smukła sylwetka pozbawiona tłuszczu albo cellulitu? Dzięki treningowi personalnemu z eletrostymulacją legendy na temat idealnego ciała zamieniają się w rzeczywistość. Elektrostymulacja mięśniowa EMS (Electrical Muscle Stimulation) to nowoczesny trening pod napięciem, który pokochasz od razu. Nie wierzysz? Poznaj go!

Jego zadaniem jest pobudzanie mięśni szkieletowych przy udziale impulsów prądu stałego i zmiennego, które posiadają różną częstotliwość. Idealnie, prawda? Maksymalny efekt przy minimalnym nakładzie pracy. I to bez względu na okoliczności. Trenuj ze SmartGym w hotelu Sofitel Grand Sopot!

SmartGym w skrócie

Oszczędność czasu

Nie masz czasu na długie i żmudne treningi? To świetnie, bo trening EMS ze SmartGym trwa tylko 25 minut!

Nowoczesne technologie

Codziennie korzystamy z rozwiązań, jakie daje nauka i rozwój nowoczesnych technologii w rehabilitacji.

Model współpracy

Wybierz model pracy nad swoją sylwetką lub kondycją z trenerem personalnym – dla jeszcze lepszych efektów!

Trener personalny

Nie tylko przygotuje odpowiedni zestaw ćwiczeń, ale będzie Twoją podporą w drodze o wymarzoną sylwetkę.

Badania naukowe

Według badań przeprowadzonych przez Uniwersytet w Bayreuth oraz przez Niemiecki Uniwersytet Sportowy w Köln w ostatnich latach po kilku jednostkach treningowych odnotowano:

  • 70% badanych potwierdziło poprawę wytrzymałości i sprawności
  • 22% wzrost szybkości skurczów mięśni
  • 74 % wzrost siły głębokich mięśni tułowia, trudnych do wyćwiczenia
  • 80% uczestników zauważyło ogromną poprawę sprawności
  • 17% wzrost siły maksymalnej (już po 4 treningach)
  • 108% wzrost poziomu wytrzymałości

Powyższe badania, przeprowadzone przez niemieckich specjalistów, pokazały, że trening EMS jest 40% bardziej efektywny niż tradycyjny trening siłowy!

Oszczędność czasu

Zdecydowanie jedna z największych zalet treningu EMS jest jego czas trwania, w zaledwie 25 min. treningu jesteśmy w stanie pobudzić 150 razy więcej skurczów mięśni niż podczas tradycyjnego treningu i pozwala spalić nawet 1200 kcal, co za tym idzie, trzy razy szybciej tracimy wagę.

Bezpieczeństwo

Brak ryzyka kontuzji oraz dobór prostych ćwiczeń sprawia, że poczujesz pełny komfort podczas każdej sesji treningowej. Do treningu EMS nie potrzebujemy skomplikowanych planów treningowych, a to wszystko dzięki zaangażowaniu aż 10 grup mięśniowych oraz pobudzeniu do pracy tzw. „core muscles”, które są odpowiedzialne za szereg czynników kształtujących i stabilizujących naszą sylwetkę.

Idealny dla kobiet po porodzie

Trening EMS wykonywany po porodzie niezwykle skutecznie pozwala młodym mamom powrócić do dawnej formy.

Trening EMS w odpowiedni sposób stymuluje układ krwionośny, limfatyczny oraz doskonale ujędrnia skórę. W przypadku rozstępów mięśni brzucha elektrostymulacja jest najbezpieczniejszą formą, doświadczony trener SmartGym dobierze odpowiednie ćwiczenia dzięki czemu w sposób bezpieczny wzmocni osłabione mięśnie brzucha nie powiększając przy tym rozejścia mięśni brzucha.

Kolejnym pozytywnym aspektem jest fakt, iż trening EMS oprócz tego że modeluje sylwetkę, to wzmacnia mięśnie dna miednicy, dzięki czemu zapobiegamy obniżeniu się narządów rodnych i problem z nietrzymaniem moczu już Ciebie nie będzie dotyczył.

Trening EMS dla kobiet to idealne rozwiązanie, aby powrócić do dobrej formy ponieważ pobudza wszystkie mięśnie do pracy i w szybki sposób modeluje sylwetkę.

Certyfikowany trener EMS

Naszym priorytetem są Twoje wyniki oraz bezpieczeństwo, dlatego każdy trening wykonywany jest pod okiem certyfikowanego trenera EMS, który zadba o prawidłowy przebieg treningu, jak i o cały zaplanowany cykl Twoich zmian.

Doświadczenie

Przez 6 lat SmartGym ma za sobą tysiące wykonanych treningów. Jako najdłużej działające studio treningu EMS wiemy, jak najskuteczniej wykonywać trening z użyciem elektrostymulacji.

Każdy z nas jest inny, z każdym mieliśmy różne wyzwania, ale po tylu latach doświadczenia wiemy doskonale, jak radzić sobie w każdej ciężkiej sytuacji, aby efekty były takie, jak chcesz. Doświadczona kadra trenerów EMS SmartGym już o to zadba!

Pierwszy trening

Krok 1: poznanie

Na początku trener personalny przeprowadzi z Tobą wstępny wywiad, który ma na celu przede wszystkim określenie Twoich celów i oczekiwań, a także poznanie Twoich doświadczeń związanych z aktywnością fizyczną. W tym celu wypełniasz specjalnie przygotowany formularz.

Krok 2: badania

Aby uzyskać precyzyjne dane dotyczące ilości Twojej masy mięśniowej, tłuszczowej, wody w organizmie oraz wielu innych parametrów, przeprowadzimy profesjonalne badania przy użyciu maszyny do analizy składu ciała. W ten sposób będziemy mogli opracować indywidualny plan treningowy EMS.

Krok 3: do dzieła!

Wywiad i badania zrobione, a harmonogram wybranych treningów gotowy? Nie pozostaje Ci zatem nic innego, jak zacząć ćwiczenia! Pod okiem swojego trenera osobistego będziesz realizował marzenia o perfekcyjnej sylwetce. Z pewnością Ci się uda!

0
MINUT. TYLE TRENUJESZ ZE SMARTGYM ABY OSIĄGNĄĆ SWÓJ CEL.
0
PIERWSZE EFEKTY ZAUWAŻYSZ JUŻ PO 4-6 TRENINGACH.
0
TYLE % TRENUJĄCYCH KOBIET POPRAWIŁO JĘDRNOŚĆ I NAPIĘCIE SKÓRY ORAZ ZREDUKOWAŁO POZIOM CELLULITU.
0
KALORII. TAKA ILOŚĆ KALORII MOŻE BYĆ SPALONA PODCZAS POJEDYNCZEGO TRENINGU.

Odważ się na zmianę już dziś

Po co czekać do jutra?